Skocz do zawartości
thc-thc

grower

oświetlenie 24h? czy bez znaczenia?


henri

Recommended Posts

Siemanko wszystkim jestem tutaj nowy i mam pytanie do doświadczonych growerów a mianowicie.Czy jeśli nasionko jest już dwa dni w ziemi to jak mam je oświetlać żeby wkońcu wyszło na powierzchnie.mam 24h od dwóch dni czy to jest dobre rozwiązanie czy nie ? prosze o jakieś sugestie i rady od was.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czesc, dopoki nasionko nie wyjdzie z ziemi nie musisz je oswietlac :) wystarczy bardzo duza wilgotnosc! Ale mozesz je oswietlac:) robilem tak i tak bez zadnych problemow. Naswietlanie 24 godziny na dobe bardziej pobudza korzen do wzrostu wiec mozesz potrzymac w takim trybie z 4-5 dni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja w seedboxie też trzymam od samego startu pod CFL, utrzymuje stałą wilgotność i temperaturę, wychodzą wszystkie bardzo szybko z krążków.

Kiedyś nie trzymałem pod światłem to rośliny przez te parę godzin ciemni wyciągały się, świecąc od startu likwidujemy ten problem "opóźnienia startu świecenia".

 

Patrząc z drugiej strony i tak wsadza się po same liście więc to nie problem, i nie zużywasz prądu... Także jak kto woli i komu wygodniej :)

W moim przypadku świece ze względu na temperaturę.

 

 

:S5:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+