Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy raz


robercig

Recommended Posts

Siemka,

Jestem nowy na forum i założyłem konto w sumie tylko by napisać ten temat.Z kumplem planujemy pierwszy raz spróbować z lufy.Z zaufanego źródła dałem 50zł/g. Koles mówił ,że jakies mocniejsze.Ile mam nabić aby w dwóch sie zjarać(oczekujemy jakiejs fazy na 2-3h)?Fajnie jakbyscie podali to w "kulkach" bo nie mam dobrej wagi :D Po jakim czasie "cos" się dzieje?Raczej dla ostrożnosci będę ratami nabijał ,a nie na pewniaka,aby potem mnie do domu nie musieli nosić  :laugh: Nigdy wczesniej nie paliłem. Nie mamy gdzie wiec czy w plenerze (praktycznie nikogo nie ma wokół) będzie ok? Czy po jaraniu nie ma takich akcji jak po alko?Zaburzenie swiadomosci itd.W sensie czy jak będę chciał wrócic do domu to przechodnie się połapią? :D  Wiem ,że to pewnie zależy od ilosci ,ale chodzi o sumke ,aby mieć faze na 2-3h .Wiecie ,chodzi mi czy da się zachować powagę itd. To w sumie tyle.

Dzięki z góry za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To dość łagodna używka, wiec nie ma powodu do szczególnych obaw przy inicjacji. Można wrzucić na luz i swobodnie zaciągać się po chmurze. Jeśli po krótkiej chwili nie czuć działania, czynność należy powtórzyć. :indiana:

 

Sam oczekiwałem bóg wie jakich halucynacji. Po spaleniu po raz pierwszy śmiałem się z wszystkiego aż mięśnie żuchwy bolały. Ot co. Czasem jest tak że osoba która pali po raz pierwszy nic nie czuje a stary palacz jest już upalony :D

 

W razie gdyby okazało się że jednak że wrażenia są zbyt mocne, należy napić się szklankę letniej wody z cukrem.

 

Wklej tutaj jeśli możesz zdjęcie tego materiału za 50zł.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najważniejsze w zasadzie, jak za to na zdjęciu dałeś 5 dych, to troche cię wyjebali. Ale to raczej normalka, że pierwszaków się kroi na temacie.

Staff wygląda dobrze, widać że to masówka, troche liści naokoło budsów, ale jakość powinna być zadowalająca.

Ważne, że to jest prawdziwa marihuana, a nie dopy co często się zdarza w dzisiejszych czasach.

 

Co do samego jarania, ja jestem zdania, że pierwsze bakanie powinno odbywać się z towarzystwie osoby która już jarała, a najlepiej jara od dawna ;)

Kolega jak rozumiem też nigdy nie miał z tym styczności. Osobiście polecam wam udać się gdzieś w odosobnione miejsce najlepiejoutdoor, jakiś las, polanka, gdziekolwiek na zewnątrz, gdzie nie ma dużo ludzi, zwłaszcza że pogoda w najbliższych dniach ma być dobra. 

 

Moge nawet powiedzieć, że trochę ci zazdroszczę. Pierwsze kilkanaście paleń to jest coś czego się nie zapomina i później jako wytrawny palacz, przypominasz z sentymentem, jak to było jak kulką sie na dwóch zajebaliście na kilka godzin i jak to było śmiać się z byle czego do  bólu przepony :D

POzostaje życzyć tylko powodzenia i miłego lotu ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moje pierwsze buchy na praktykach pamietam z majstrami ja lat 17 oni po 33 robili macha i nosy ja zrobilem macha nosów nie chciałem , i niemogłem sie zjarac robiliśmy sztuke na 3 ich dwóch porobiło ostro a ja nie wiedziałem o co chodzi dopiero za szostym montarzem zrobilem sie masakrycznie moze to z nerwów ze strachu tak miałem , moze i być tez tak z tobą, nie bój sie napewno wkoncu cie zrobi .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No nic .. wszystko wyjdzie w praniu  :D Jakos do outdoor'a nie jestem przekonany,ale to pewnie dlatego ,że nie wiem czego się spodziewać. Domyslam się ,że odczucia sa inne jak po alkoholu,ale mam słabą banię-nie wiem czy do się przekłada na MJ. A o ile jak się na**bie i pójde siną w dal i mnie złapią, duzo mi nie grozi,w przypadku MJ mniej kolorowo to wygląda

 

EDIT:Staff poszedł na dwie głowy ,więc taniej wyszło  :laugh: Tak na przyszłosc(bo źródła raczej nie zmienie-nie obracam się w takim towarzystwie aby mieć duzo dojsc)ile wołać następnym, razem za gieta?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z cena jest roznie. u mnie w miescie lata po 44 od hurtownika, najwyzsza jakość. tak czy inaczej i tak kupujesz po 50, ale dostaniesz 0,8 max. material jest lekki i na prawde bardzo wyskiej jakości, krajowy. oczywiście można zalatwic sobie tanszy material, ale ja bym się bal tego jarac, bo zazwyczaj jest pokruszony bo "przesuszyli go" hehe. dobrze, ze już nie długo najwyzsza jakość z własnego ogrodka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+