Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OutDoor na Biedaka czyli Gleba, Nawozy i pestki z Gratisu.


NemixQ

Recommended Posts

Prawie nie praktykowałem donic. Obawiam się że latem i wczesną jesienią roślin mogłaby wodę wypić błyskawicznie i na spocie. Trzeba by chodzić zbyt często co się mija z celem. Dodatkowo trzeba by mieć źródło wody pod nosem.

Wygląda na to ze jesteś osobą bystrą więc masz szansę na wielkie planty. Można mieć obawę ze 25l będzie za mało kiedy przekroczą 1,5 m. wysokości.

 

Ja bym się w tym miejscu zastanowił co lepsze dla rośliny - ziemia kwiatowa kupna czy ziemia kwiatowa kupna + dodatek zwykłej żyznej z miejscówki/spod pokrzyw). Myślę że lepsza jest druga opcja. Ja do tych kupnych mam dystans bo większość to torfowce.które lepiej wzbogacić jakąś "konkretniejszą" glebą lub domieszkami,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki kolego za dobre słowo, na spota będę chodził 2 raz w tyg. mam 1km w jedną stronę. Spot jest tak zabezpieczony, że spokojnie nie muszę się o to martwić. Wody mam od groma na spocie, czysta z jeziorka lub z rowu, w którym płynie woda. Ph koło 7 w obydwu przypadkach, do tego dolomit magnezowy więc lux. Muszę zobaczyć ile te donice mają dokładnie, na 100% grubo ponad 20L ale dokładnie nie wiem bo używałem ich 4-5 lat temu, były chyba Okej bo z 35-40 Maroc 80% z nich miało ponad 2,5m. To były moje początki, nie pamiętam ile było z krzaka bo to 5 lat w sumie. Jeżeli chodzi o uprawę to mam spore doświadczenie i umiejętności ale pierwszy raz muszę użyć tak słabej gleby i nawozów bo wszystko wydałem na zakupy na 1 InDoor. Możliwe, że zmotam jakoś do 10 Maja hajs na ziemię i jej transport, z uwagi na tak według mnie zajebistego spota muszę coś zdziałać w tym roku. Pozdrawiam i dzięki kolego za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem tego samego zdania co ty, przy dole 100l i ziemi BioBizz All Mix do tego pełen komplet mikoroza + cała paleta nawozów i boosterów od BioBizz lub po prostu BioTaBas, wegować to od lutego w boxie i w maju na OutDoor myślę że lekko kg by pyknoł.

EDIT:

Sadząc 15-20 Maja sezonówki ile średnio liczyć dni na wega i na indukcję?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak tak wiem o tym doskonale, próbuję jakoś policzyć ile będę potrzebował Biohumusa na 16x Maroc. Myślę, że taka butelka 5L powinna wystarczyć na weg, a na flo 8x 200g burza kwiatów. Powinno być okej chyba.

Jeszcze tak zapytam, z 25-30L donicy (jakoś takie mam 5 lat na oczy ich nie widziałem) chyba spokojnie można więcej jak 150 suchego zdjąć czy raczej nie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

będę potrzebował Biohumusa na 16x Maroc. Myślę, że taka butelka 5L powinna wystarczyć na weg, a na flo 8x 200g burza kwiatów.

Biohumus vs BIOBIZZ - co sie bardziej opłaca?  ja bym kupił biotabsy albo biobizz ale to Twój ogródek...

 

 

 

Jeszcze tak zapytam, z 25-30L donicy (jakoś takie mam 5 lat na oczy ich nie widziałem) chyba spokojnie można więcej jak 150 suchego zdjąć czy raczej nie ? 

najpierw tyle zbierz a potem zakładaj na przyszłe ;) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No proszę jedyne forum, które tak naprawdę pomaga ludziom. W takim razie kupię 1L biogrow, biobloom oraz topmax, Mikorozę uniwersalną, Kupną ziemię z tesco/castoramy uniwersalną w 50L workach i sadzę w 35L donicach. Powinno być Okej, jak zabraknie nawozu to wtedy będę się martwił. Dzięki jeszcze raz, aaa zapomniałem, kurzaka suszonego przy biobizz i Mikorozie nie stosować?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+