Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 150W | AK47, Mass Monster #1


Recommended Posts

Dzień 40 :)

 

Trochę MassMonster wybija się wysokością od innych, nie wiem czy coś z tym robić, czy zostawić jak jest...

Tak to cudeńka są zdrowe i rosną :) Mass monster szybciej zaczął kwitnąć, AK jest trochę wolniejszy, ale myślę że nadrobi, bo wg producenta zostało mu jakieś ... 25 dni :)

24-26*C

~60% wilgotność

 

A tutaj update :)

gallery_19650_1056_305208.jpg

 

Topek Mass Monster #1

gallery_19650_1056_400657.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak dla mnie wszystko wyglada swietnie sam robie auto w 40/40/70 z cfl 125W na tej powierzchni wyciskam z jednej rosliny 35gjak robie 3 to 50-60 stosuje lst ale w celu zeby zawsze wszystkie galezie byly doswietlone i usuwaj wszystkie dolne male kwiatki ja zostawiam tylko te co sa u gory wtedy ladnie one puchna o tak http://trawka.org/gallery/image/28925-dsc-0175/ wiem ze sa lepsia ale ja i tak z takich wynikow jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No właśnie też myślałem nad usuwaniem dolnych gałęzi, ale zauważyłem że całkiem spore topki z nich się tworzą, więc nie ma raczej sensu w 40 dniu już ich się pozbywać. Jedynie będę starał się kierować tak rośliną, żeby była najlepiej oświetlona. Jakieś rady od bardziej doświadczonych growerów co do tego MassMonstera? On robi się znacznie wyższy od pozostałych roślin, czy coś z nim robić, czy po prostu dać wyżej lampę a niech mniejsze rośliny rosną jak rosną? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+