Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 150W | AK47, Mass Monster #1


Recommended Posts

Witam

Kolejny grow przede mna :) a raczej w trakcie, miałem się za to zabrać w sumie wcześniej, ale jakoś nie było czasu...

Tak więc w moim Boxie DS 60 z CFL 250 W aktualnie znajdują się nowe panienki autoflow.

Tym razem nasiona od holendra

- AK47

- Mass Monster #1

w boxie nic się nie zmieniło:

- żarówka 250W

- kontrola wilgotności Hyundai :D

 

oto fotki panienek na stan 1 dnia, a następne stan 24 dnień :)

 

gallery_19650_1056_602440.jpg

 

gallery_19650_1056_1277324.jpg

 

 

dodatkowo rośnie miętka, a tak do Mojito :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no... przydał by się mały update, więc oto jest :)
Pomidorki idą generalnie ostro w górę (w sumie na boki też :D ) przedstawiam stan na 28 dzień życia roślinek :)

 

gallery_19650_1056_32730.jpg

 

 

A tu topek Mass Monster'a :)

 

gallery_19650_1056_662863.jpg

 

Generalnie roślinka najwyższa ze wszystkich trzech, mam nadzieje że w fazie kwitnienia siatka wyrówna te rośliny, bo w sumie na chwile obecną nie wiem czy stosować jakiś trening etc... zakładając że miejsca w boxie nie jest za wiele... 

Jakieś porady na chwile obecną od bardziej doświadczonych growerów :) ?

 

pozdrawiam!

:yoda:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Względy finansowe (nie miałem więcej na start boxa a cfl wychodził taniej) plus jak się okazało po odpaleniu boxa ciężko o utrzymanie odpowiedniej temperatury więc z HPS bym miał jeszcze większe problemy, myślę że w niedługim czasie chyba zainwestuje w jakiś LED panel, czas przejść w nowoczesność :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czy ja tam widzę bazylię :D ?

 

Czytamy kolego, nie tylko obrazki oglądamy :P Napisane jest że miętka :)

 

Jest tam miejsce na jeszcze jedną☺

 

Niby jest, ale wtedy muszę wywalić nawilżacz, a donice wejdą na styk, więc jestem zmuszony do trzech... 

 

 

Pomidorki idą w górę, nie wiem czy stosować jakiś LST czy coś bo widzę że jedna z roślin na pewno będzie wyższa od pozostałych, myślicie że w dalszej fazie sama siateczka wystarczy żeby w miare wyrównać topy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+