Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

GrowBox - Poczatkujacy


Dresik_

Recommended Posts

:big-joint:WITAM! :big-joint: 

Jako poczatkujacy w uprawie konopi indyjskich chcialbym zadac podstawowe pytanie dotyczace mojego growbox´a! Jak to zdaniem doswiadczonych osob WYGLADA? Jakie nasionka waszym zdaniem najlepiej zasiac? Jakie donice docelowe!? Jakich treningow uzywac itd.? Wszystkie komentarze przyjme na klate! Jestem poczatkujacy ale bardzo profesjonalnie staram sie podejsc do tego tematu ! 

 

GROWBOX:

Namiot  - 80x80x160 (srebrny)

Oswietlenie - Sylvania GroLux HPS 250w

Reflektor - Shiny Liso

Zasilacz - ETI HPS&MH 250w

Podnoszenie/Opuszczanie Lampy - Easy Roller x2

Wentylacja - Wylot - Vents TT 125mm 220-280m3/h

Wentylacja - Wlot - Helicoidal Vents 100mm 108m3/h

Filter Weglowy - Odorsok 125x300 475m3

Pomiar - Temperatury/Wilgotnosci 

 

NAWOZY:

-ziemia BioBizz Light Mix 

-BioBizz Root Juice

-BioBizz Bio Grow

-BioBizz Bio Bloom

-BioBizz Bio Heaven

-BioBizz Top Max

-BioBizz Alg A Mic

 

:zjarany::weed_victor: POZDRO  :weed_victor:   :zjarany:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj
 

Wentylacja - Wylot - Vents TT 125mm 220-280m3/h
Wentylacja - Wlot - Helicoidal Vents 100mm 108m3/h
Filter Weglowy - Odorsok 125x300 475m3

Na wlot nie trzeba żadnego wentylatora
Filtr i wentylator wylotowy musi mieć zbliżoną przepustowość, czyli wentyl 280m3 to i filtr 280m3

 

Reszta całkiem fajnie :) Na start weź sobie zwykłą odmianę, nie automatyczną, a jaką konkretnie ? Czytaj opisy i ta która Ci się spodoba to bierz, to już kwestia gustu.

 

Załóż growloga jak już wystartujesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć. Możesz wziąć filtr z nieco większa przepustowością zwiększy to żywotność filtra i wydajność.Im większa średnica układu wentylacyjnego tym mniejszy hałas :)

 

Co do odmiany... jakbym był na Twoim miejscu i to by był mój pierwszy grow zacząłbym od czegoś co jest proste w uprawie wybacza wiele błędów i szybko kwitnie a przy tym daje dobry plon. Taką odmianą jest np; Skunk#1 tutaj masz więcej informacji na temat tej odmiany /admin - cenzura link wygasł/

Nasiona są tanie, kwitnie w 5-7 tyg tak że bardzo szybko i przy tym daje duży plon.

Tutaj masz kolejny link z odmianami dla początkujących /admin - cenzura link wygasł/

Poleciłbym Ci organiczne nawozy  Biotabs nie wiem czy o nich słyszałeś. Na forum jest kilka fotorelacji zakończonych jak i trwających z użyciem tych nawozów wpisz w wyszukiwarce a na pewno znajdziesz.

To są tylko rady :) Sam zdecyduj co jest dla Ciebie najlepsze! Słuchaj głosu serca a przede wszystkim czytaj dużo artykułów na forum i oglądaj fotorelację by uczyć się na cudzych błędach.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+