Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Jedzenie surowej trawy


dewey

Recommended Posts

Cześć. Przepraszam jeśli temat się już przewinął, ale mam mało czasu, a forum jest przeogromne :/

 

Palę od 2 lat nie wielkie ilości (dwa ładowania fifki na dwie osoby, więc pewnie około 0,3 g na dwoje) i szukam sposobów na polepszenie fazy. Czytałem, że jedzenie marihuany w produktach daje fajne efekty (większa moc). Ponieważ mamy mały budżet na zioło, to nie opłaca nam się robić potraw (np. masła itd.). Czy w zamian za to, można po prostu zjeść kawałek grudki i efekty będą zbliżone? A jeśli tak, to czy przy małej ilości trawy bardziej się ją opłaca palić, czy jeść na surowo? Czy w ogóle warto spróbować ją zjeść na surowo?

 

I tak przy okazji drugie pytanie. Jak to w końcu jest z jedzeniem (np słodyczy) podczas palenia? Wiadomo, pojawia się gastrofaza i ciężko się powstrzymać. Czy jedzenie w trakcie palenia zabija fazę??? Są różne opinie na ten temat, więc chciałem zapytać specjalistów. 

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Czy w zamian za to, można po prostu zjeść kawałek grudki i efekty będą zbliżone? A jeśli tak, to czy przy małej ilości trawy bardziej się ją opłaca palić, czy jeść na surowo? Czy w ogóle warto spróbować ją zjeść na surowo?

 

Nic to nie da, THC rozpuszcza się tylko w tłuszczach i alkoholu, ale i także przy odpowiedniej temperaturze.

Zjedzenia kawałka oraz popicie wódką lub zjedzenie czegoś tłustego również nie działa.

Jedzenie surowej również nie przynosi efektów.

 

 

 

 Jak to w końcu jest z jedzeniem (np słodyczy) podczas palenia? Wiadomo, pojawia się gastrofaza i ciężko się powstrzymać. Czy jedzenie w trakcie palenia zabija fazę??? Są różne opinie na ten temat, więc chciałem zapytać specjalistów. 

 

Cukier zbija fazę, dzięki dawce glukozy dostarczonej po paleniu organizm reaguje szybko i niweluje działanie konopi. W przypadku fazy z jedzenia potraw z produktem konopnym (masło konopne, olej, nalewka) faza nie schodzi tak szybko, wręcz przeciwnie pobudza zółądek do trawienia i ponownie wzmacnia uwolnienie THC do organizmu.

W przypadku jedzenia masła konopnego lub picia alkoholu konopnego upalenie jest znacznie większe, więc i ilość glukozy by ją zbić musi być duża.

 

Można zrobić masełko z małej ilości tutaj jest przepis Masło Konopne - Cannabis Butter - Najszybsze i najprostsze masełko z grama.

 

Tutaj masz kilka artykułów odnośnie jedzenia konopi 

 

Produkt Konopny - Procesy obróbki cieplnej i inne ciekawostki z Konopnej Kuchni  

 

Jedzenie Konopi - czyli przyjemna Faza jedzenia

 

Pozytywne i negatywne skutki palenia suszu oraz jedzenia konopi.

 

Przedawkowanie Jedzenia z Konopi - czyli jak jeść THC ciąg dalszy

 

:indiana:

Link to comment
Share on other sites

Zadbaj o własne dobre ziółko i problem będzie z głowy :) Surowej jeść się nie opłaca w dodatku w takich małych ilościach.
Zamiast tej lufy użyj wiadro z wodą + obcięta dołem butelka + lufa na korku, zasadę działania chyba znasz ? Ekonomiczna metoda a działanie dużo lepsze od samej fifki.

Na pewno wszelkie fajany, bonga takich już średnich rozmiarów świetnie działają ale to tam trzeba coś wbić, a jak masz tak malutko no to raczej nie dla Ciebie. Ale polecam na przyszłość ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+