Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Zlikwidowano plantację konopi indyjskich w Zawidowie


Vito

Recommended Posts

Zawidowscy policjanci zlikwidowali nielegalną plantację konopi indyjskich. Zabezpieczono blisko 80 roślin. Plantację ukryto w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu.

- Policjanci z Posterunku Policji w Zawidowie, realizując działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zlokalizowali w jednej z posesji na terenie powiatu miejsce, co do którego istniało podejrzenie, że prowadzona jest tam nielegalna uprawa konopi indyjskich - informuje st. asp. Ewa Wojteczek, Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu. 

 

Rośliny uprawiano w specjalnie przygotowanym do tego celu pomieszczeniu, które wyposażono w odpowiednie urządzenia służące do naświetlania, ogrzewania i wentylowania. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 80 roślin w postaci sadzonek i rozsad. Pomieszczenia należały do 51-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna został zatrzymany. 

 

W przypadku wyhodowania konopi o wysokości np. 2 metrów, z tej ilości roślin można uzyskać ponad 50 tys. porcji narkotyku. Obecnie w dalszym ciągu policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. W świetle obowiązujących przepisów, za uprawę konopi, z której można uzyskać znaczną ilość narkotyków, grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. 

 

35947b.jpg

35948b.jpg

35949b.jpg

35950b.jpg

35951b.jpg

35952b.jpg

35953b.jpg

35954b.jpg

 


Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+