Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Skunk B52, Auto Jack Herer - proszę o ocenę roślin


tylko dobre geesy

Recommended Posts

]Witam mam problem z JACKIEM HERREREM auto  otóż roslinka ma juz 30 dni ładnie sie rozrosła po lst ale nie chce pokazac włosków. Dowiedziałem sie ze obcinanie lisci w poczatkowej fazie veg mogło sie do tego przyczynic  i opoznic flo . 

Czy bedzie potrzebne przestawienie na 12/12  choc to nie bardzo bo razem sa 2 skunki auto ktore juz kwitna i raczej 12/12 by im zaszkodziło. Czy to moze jakies niedobory ? 


post-41655-0-95733200-1406801914_thumb.jpost-41655-0-58505200-1406801935_thumb.jpost-41655-0-25154200-1406801953_thumb.jpost-41655-0-16067400-1406801958_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Domyślam się że masz JH auto. Trzeba od razu zaznaczać że auto bo to nie jest to samo co JH.

Obcinanie liści może narobić szkód w normalnym rozwoju rośliny.

Nie napisałeś skąd masz nasiona. Może  nie odziedziczyła genu autoflowering.

Może traktujesz nawozem z dużą zawartością azotu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przestaw fotoperiod na 12/12 :) Ale masz tam automaty więc jak wolisz. 

Zbyt duża wartość jakiegoś składnika mineralnego może spowodować blokowanie przyswajania innego, a co się dzieje z roślinami że masz podejrzenia o przenawożenie ? Przenawożenie nawozami mineralnymi najłatwiej załagodzić robiąc flush (płukanie), czyli przelewamy rośliny minimum 10L więcej niż ma sama doniczka. Ale jeżeli nie ma poważnego problemu warto odstawić po prostu nawozy i lać samą wodę.

Daj zdjęcie całego boksa z roślinami (chcę zobaczyć ile masz miejsca). 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a po jakim czasie od przestawienia 12/12 roslina powinna zakwitnac ? i czy 12/12 bardzo zaszkodzi automatą ?  zdjecia zaraz zrobie dzieki za wszystkie rady co do przenawozenia  to raczej nie bo nie widac zadnych oznak na roslinach box 40x50x100 i sa w nim 3 rosliny  ale JH  zajmuje  juz 2 miejsca tak sie rozrósł ze wyeliminował amnesie AK ktora cos nie chciała rosnac 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W ciągu tygodnia powinna się określić a w ciągu dwóch zacząć kwitnąć. Na automatach się nie znam i nie uprawiam (prócz parę lat temu na outdoor), także nie wiem jak zareagują na taki fotoperiod, choć z tego co mi logika podpowiada to ja bym olał te automaty i przestawił fotoperiod na 12/12 i cieszył się z posiadania normalnej konopi ;) Automatom nie powinno zaszkodzić.

Wrzuć fotki to zobaczymy jak to wygląda i co jeszcze można by poprawić, widziałem ostre naginanie ale w fazie kwitnienia krzak rośnie spokojnie jeszcze 200%. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+