Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Power Flower Feminizowane nasiona konopi


Recommended Posts

Power Plant wywodzi się od dagga, lokalnej odmiany sativy rosnącej w Południowej Afryce i okolicznych krajach. Odmiany z Południowej Afryki słyną z szybkiego rozwoju i biologicznej punktualności, w przeciwieństwie do większości sativ, które dojrzewają dość powoli i wymagają wiele czasu na zbudowanie topów. Power Plant dojrzewa bardzo szybko, posadzony w Holandii na otwartym powietrzu jest gotowy do ścinki przed Halloween. Jeszcze szybciej dojrzewa w temperaturach klimatu śródziemnomorskiego, na przykład w południowej Hiszpanii. To odmiana dla growerów pożądających mocnej sativy w krótkim czasie.

 

W latach 90. grupa zapalonych growerów z Holandii udała się na wyprawę do Afryki Południowej w poszukiwaniu nowych odmian do swoich kolekcji. Zebrane przez nich geny pozwoliły na wyhodowanie prawie czystej sativy (12% indica). Ta odmiana pod nazwą Power Plant wkrótce stała się podstawowym artykułem w amsterdamskich cofee shopach i do dziś cieszy się popularnością.

 

Smukła i łatwo dostosowująca się do warunków Power Plant z łatwością może być uprawiana indoor w glebie oraz hydroponicznie lub w ogródku razem z innymi roślinami. Przycinana może wypuścić wiele grubych topów o długości około 15 cm. Bez przycinania Power Plant wypuszcza trzy lub cztery wielkie, długie na 20 cm kwiaty. Podczas wegetacji jest zielono-oliwkowego koloru o cienkich, siedmiopalczastych liściach. Intensywny zapach wymaga maskowania w miejscach, gdzie uprawa musi pozostać niezauważona.

 

Power Flower od Royal Queen Seeds to odmiana, która nie ma sobie równych; jest produktem z górnej półki naszego seedbanku. Power Flower to stabilne połączenie odmian indica i sativa. Roślina wyróżnia się swoim niewiarygodnie mocnym hajem, któremu towarzyszy aksamitnie łagodny i niezwykle delikatny dym o intensywnym smaku.

Zawartość THC sięga 15%.

 

W przeciwieństwie do wielu innych odmian, Power Flower nigdy nie wykazywał objawów złej kondycji. To roślina łatwo wybaczająca błędy w uprawie, dlatego idealnie nadaje się dla początkujących. Stali klienci Royal Queen Seeds radzą początkujących growerom ściśle przestrzegać grafiku i podlewać roślinę codziennie, a co trzy dni nawozić. Na dwa tygodnie przed planowanym zbiorem należy odstawić nawóz.

 

Wygląd kwitnącej Power Flower jest zdumiewający ze względu na liczne białe trichomy, które przepięknie wyglądają w kontraście z ciemno-szmaragdowymi liśćmi. Gdy tylko Power Flower zakończy wzrost, przestaje wymagać specjalnej opieki. Podczas kwitnięcia roślina produkuje połyskujące trichomami topy w kolorze jasno-nefrytowej zieleni, które prawie nie wymagają trymowania.

 

Czasami określana mianem „weekendowego nokautu”, Power Flower ma powalający efekt, który unieruchomi cię na kanapie z uśmiechem od ucha do ucha. Jeśli masz jakieś plany, to po paleniu niemal na pewno ich nie zrealizujesz. Power Flower to bez wątpienia jedna z najmocniejszych odmian, jaką kiedykolwiek miałeś okazję spróbować.

 

Power Flower od Royal Queen Seeds to próba przywrócenia prestiżowej odmiany z Amsterdamu. Ta feminizowana roślina osiąga ponad metr wysokości. W uprawie indoor jej wzrost wynosi około 1,5 m, podczas gdy pod chmurką można spodziewać się nawet 2 m. Lubi miejsca o letnim klimacie, takie jak Kalifornia lub Włochy, ale z równym powodzeniem może być uprawiana na południu Francji oraz Niemiec, pomimo że generalnie uprawa outdoor na bardziej północnych szerokościach nie jest zalecana dla tej odmiany. Power Plant słynęła z dużych i bardzo opłacalnych zbiorów – Royal Queen Seeds z dumą oznajmia, że Power Flower nie ustępuje w tej kwestii. Growerzy mogą spodziewać się plonów rzędu 65-85 gram na roślinę lub 650 gram na metr kwadratowy przy oświetleniu 600W. Przy odpowiednim nawożeniu w uprawie outdoor Power Flower może dać zbiory przekraczające 100 gram na roślinę, ale oprócz nawozów będzie potrzebowała również dużo słońca.

 

Power_flower.jpg

 


Ze względu na tak niesamowite plony, które wymagają jedynie 8 tygodni kwitnienia oraz niemal zerowego wysiłku w uprawie, Power Flower jest zdecydowanie najlepszym kandydatem do uprawy dla sprzedawców. Przy dużej ilości słońca bujne, ciemnozielone topy zapełniają każdą wolną przestrzeń pomiędzy szczytami, co sprawia, że Power Flower idealnie nadaje się do treningów SoG oraz ScrOG. Jest polecana dla początkowych growerów, którzy chcą minimum problemów z rośliną. Smak Power Flower wyróżnia się słodkim aromatem przypominającym ciasto, z limonkowym i cytrynowym posmakiem. W parze z tą słodko-kwaskowatą nutką idzie odświeżająca, ananasowa esencja. Nie tylko kubki smakowe doznają orzeźwienia - palących tę odmianę ogarnia niezmącony, a zarazem rześki haj.

 

Nie potrzeba dużo, aby kwaskowaty dym rozbudził cały organizm. Wiele roślin odmiany sativa zapewnia haj, który może być podtrzymywany przez cały dzień pracy, ale Power Plant do nich nie należy. W zamian zapal Power Flower o 16:20 albo później. Power Flower wyostrza zmysły, dlatego dobrze nadaje się do kolacji i palenia w towarzystwie. Z drugiej strony wielu entuzjastów sativy będzie mieć odjazd już po małej dawce tej odmiany w połączeniu z zestawem do rysowania lub grą opierającą się na współpracy.

 

Wraz z przyjemnym smakiem, stosunkowo łatwą uprawą i dorodnym plonem, Power Flower z pewnością cię zadowoli i będziesz mieć ochotę na więcej.

 Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+