Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Legalne alternatywy marihuany


sebxx4

Recommended Posts

Witajcie :)

Na wstępie zaznacze że jestem tu nowy, więc jeśli źle wybrałem dział to prosze o przeniesienie ;)

 

Otóż sprawa wygląda tak, że od dłuższego czasu 'kuruje' sie roślinkami ( ;D ) i w końcu chciałbym mieć do tego dostęp w zaciszu domowym. Problem się pojawia z rodzicami, bo pomimo pełnoletności raczej niezbyt przychylnie patrzą na pomysł posadzenia sobie krzaczka (wiecie, stare pokolenie, "a po co to komu, a dlaczego"...). Do tego mieszkam w bloku i ciężko by było tak żeby nikt nie zauważył, zwłaszcza że wiedzą jak to wygląda.

 

I moje pytanie jest następujące - czy istnieją (zapewne istnieją, ale proszę o Wasze pomysły ;) ) jakieś rośliny, które można legalnie kupić i chodować, mające działanie podobne do trawki? :) Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat, być może ktoś może coś polecić ? ;D

 

Z góry dzięki  :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, faktycznie nie udało Ci się dobrze wybrać działu na ten temat, przeniosłem ;) 

 

Niestety nie ma alternatywy. Jedyna droga to edukacja rodziców / wyprowadzenie się na swoje / outdoor.

 

Albo tanie loty do NL typu 250zł i jesteś w Amsterdamie a tam to już zaznasz trawki hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam :elo:

 

Sukcesem dogadania się z rodzicami jest powazne podejście do sprawy.

Na tyle poważnie, by pokazać im iż konopie nie wyrządza krzywdy, a wręcz przeciwnie może byc wykorzystana do wielu pożytecznych celów/produktów.

Głównym celem konopi jest jej medyczna strona, więc to jest SUPER argument.

Takimi argumentami można zdziałać bardzo dużo.

 

gallery_27223_413_102898.jpg

 

Pokaz Moja galerie Cannabis Cookbook'a inaczej reaguje osoba która widzi ładne zadbane zdjęcia, nie pokazujących brudnych paznokci i lolka w tle, trzeba obalać ten stereotyp palacza.

 

 

sml_gallery_27223_385_1005715.jpg   sml_gallery_27223_385_17629.jpg  sml_gallery_27223_385_71641.jpg

sml_gallery_27223_385_549858.jpg

 

 

 

 

Ponadto możesz zasugerować medyczną stronę konopi, ja na przykład robię swoje kosmetyki z dodatkiem konopi.

 

Medyczna marihuana regeneruje i odbudowuje narządy, odmładza i odżywia organizm.

 

med_gallery_27223_686_70322.jpg

med_gallery_27223_686_200384.jpg

 

 

Więcej zdjęć znajdziesz u mnie w profilu.

Śmiało możesz pokazywać.

 

Im więcej będziemy pokazywać użyteczność konopi w codziennym życiu, tym szybciej Babilon upadnie.

 

 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A myślicie że nie próbowałem? :( Ale tak jak mówię, to są ludzie 'starej daty'... Ale już np matka kumpla to mu kręci, więc ma lajtowo i sadzi sobie krzaki w domu ;D

 

Co do samego pytania - nie miałem na myśli rośliny, która działa JAK marihuana, tylko takiej która może wywołać podobne fazy, tzn uczucie odprężenia, ciężkie oczy, senność itp. Wiadomo że dokładnego 'zamiennika' nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeżeli chodzi Ci tak jak piszesz tylko o odurzenie to wybacz, ale to naturalne że rodzice tak reagują, każdy tak by zareagował.

 

I myślę że mogą mieć tutaj rację.Marihuana jest dla osób dojrzałych psychicznie, skoro mieszkasz z nimi jesteś na ich warunkach - usamodzielnij się, wtedy będziesz mógł sadzić co chcesz :D

 

 

A zamienników nie ma i nie będzie, konopia jest wyjątkowa.

 

 

A na uspokojenie, odprężenie i relaks polecam herbatki ziołowe, szczególnie melisę, po niej na pewno człowiek staje się senny.

 

:zen: Natura znajdzie swoje ujście   :zen:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oh.. Wybacz Ambasadorka jeśli sprawiłem wrażenie gimbusa jarającego się 'ziołem'. Ale faktycznie, nie palę w celach medycznych tylko bardziej relaksacyjnych ;)

 

Rozumiem że zamienników nie ma. Chodziło mi o inne rośliny o takim działaniu, które można palić ;D Przykładowo - czytałem na pewnym forum że kocimiętka wywołuje różne fazy, na tym samym forum przeczytałem też opinie ludzi, którzy twierdzili że wypalili tego po dwa skręty zmieszane z tytoniem i nic im po tym nie było. Dlatego postanowiłem napisać tutaj, żeby wyjaśnić tą kwestie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem osoba która czerpie radość z medycznej strony marihuany, a faze z niej traktuje jako dodatkowy atut. Bardziej mnie cieszy cały obrzęd przy tej roślinie.

Bronię naturalności :)

 

Tylko konopia wywołuje taki szereg przyjemnych zdarzeń.

Jeżeli szukasz jeszcze mocniejszych wrażeń to właśnie jedzenie konopi przenosi Cie w tak intensywny wymiar.

 

A palenie kocimietek, i innych wynalazków nigdy nie będzie takie samo jak THC.

 

Serio najlepiej się wyprowadzić i usamodzielnić, wtedy możesz sam eksperymentować nie obawiając się

rodziców.

 

Konopia sprzyja relaksacji, ale i może wpływać pozytywnie na zdrowie.

Możesz palić czysty grass pozbawiony sztucznych nawozów i przy okazji się lecząc - i na takim się najlepiej tripuje.

  Robisz wtedy kilka pożytecznych rzeczy dla organizmu. 

 

 

zapraszam Cie do mojego tematu Chillout zonne oraz przyjemnej fazie jedzenia 

 

 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja się z Tobą zgadzam, też uważam że konopia ma lecznicze właściwości. Przecież od tysiącleci była wykorzystywana w medycynie tradycyjnej różnych plemion, kultur, etc. No ale weź przegadaj takiej starej (no może nie aż tak starej ;D) babci że "to nie zabija"... Wiesz jak to jest, uprze się i pogadane..

 

Uniezależnić się.. No cóż. Mam 18 lat, myśle o studiach i na razie nie spieszy mi się do wyprowadzki ;D Więc mam właśnie dwie opcje - albo znajde jakąś 'alternatywe' dla prawdziwej konopii (tak, wiem że nic jej nie zastąpi w 100%) albo dalej będe płacił 3 dychy za pake, gdzie nawet nie do końca wiem co pale...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Straszne jest właściwie to co napisałeś - towar z ulicy jest strasznym syfem zanieczyszczony.

Absolutnie nie pal tego, niszczy to zdrowie jak i prawdziwe oblicze trawki. Nie powinno się tego w ogóle tak nazywać.

 

Fuck the studia, a młodości nikt Ci nie zwróci, za żadne złotówki. Konopia rozwija wyobraźnię i poszerza horyzont myślenia, ale i także rozleniwia.

 

Ciężko przetłumaczyć, wiesz ja uświadomiłam swoich dziadków o właściwościach konopi, to ich w cale nie dziwiła ta propaganda.

Po prostu rozmawiałam z nimi o konopiach a nie marihuanie, samo słowo zmienia postać rzeczy.

A sa to ludzie którzy maja prawie po 90 lat ( w sierpniu).

 

Grass z ulicy jest obrzydliwy, jakość jest zerowa, faza jest zbyt toksyczna a negatywne skutki palenia mogą być bardzo groxne dla zdrowia.

Chociażby teraz, zbliża się harvest na outdoorach a często w uprawach na sprzedaż pojawia sie pleśń (nikt nie dba o curring, flush i inne zabiegi mające na celu podwyższenia jakości grassu).

 

Pleśń w paleniu może przynieść wiele dolegliwości, także tak uprzedzam, ostatnio wiele osob palących susz z ulicy zachorowało na grzybicę, problemy z płucami, z sercem, objawy depresji - do tego właściwie prowadzi kupna trawka.

 

 

 

Muszą ci Twoi rodzice zrozumieć to że nie przestaniesz palić, i nie robisz tego w sposób uzależniony tylko rekreacyjny.

A pozwalając Ci kupić z ulicy to postrzał w stopę. Może jakoś na spokojnie, może zbyt z góry traktują Twoje palenie.

Jesteś młody, czeka Cię inicjacja w dorosłe życie, nie wiedza co Cię czeka, więc się martwią za nadto. 

Im więcej im będziesz plusów przytaczać tym bardziej zaczną brać to na poważnie.

 

Nigdy się nie poddawać,

 

 

Boski Chillout ma sie po 100% Bio :D kiedy widzisz takiego topa

med_gallery_27223_413_2004753.jpg

 

albo takie dżoje

 

czyściochy

 

med_gallery_27223_413_155125.jpg

 

 

Sama frajda  :mexican:

nie zamieniaj jej na kocimiętkę  :laugh:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+