Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Legalne alternatywy marihuany


sebxx4

Recommended Posts

Uwierz że gdybym mógł to nie zamieniłbym jej na nic innego ;) Paliłem pare razy z tym kolegą, który sobie sam sadzi i wie co pali. Porównując to do towaru 'z ulicy' odczułem różnice. Ale z drugiej strony nie jestem jakimś wytrawnym degustatorem, dlatego nie zależy mi aż tak na jakości (co nie znaczy że chce palić syf)..

 

Próbowałem wiele razy rozmawiać z rodzicami o tym, przytaczałem różne plusy i argumenty, unikałem ewentualnych negatywnych stron (że np można się uzależnić). Ale to niewiele daje... Oni twierdzą że skoro im to nie jest potrzebne do szczęścia to po co mi... No cóż. Dopóki mieszkam z nimi to sadzonek nie będzie :< Chyba że właśnie posadzę sobie rośline, która nie przypomina w żaden sposób marihuany i powiem że ozdobna jakaś. A że z czasem będzie jej coraz mniej... ;)

 

@jojojoziomalos - dzięki. Poczytam ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szałwia wieszcza (Salvia divinorum) to jest szałwia która Cie by interesowała, ta co w sklepie jest to do przepłukania gardła się nadaje jedynie ;) 

Paliłem kiedyś kiedy była jeszcze legalną rośliną, zadziałała dopiero za 3 razem i dosyć krótko, smak okropny ale z chęcią zapalę jeszcze raz  :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+