Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Sin Tra Bajo


Recommended Posts

Odmiana na outdoor nie bardzo, tutaj widać jak powinna wyglądać (Auto) Sin Tra Bajo Ścinaj ją na dniach i składaj growboxa :)

Widziałem to zdj już jak zamawiałem jednak powiedziano mi,że to prosty outdorek hmm powiem Ci Vito,że najpierw było,że to nie automat teraz w ogóle nie wygląda jak na foto i zapach też ma inny niż ten,który opisują.Zamiast ziemisty toffee jest słodki owocowy nie wiem do czego porównać na pewno nie ziemisty.Myślisz,że wałek z pestką ? :P 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie. Bardzo możliwe że to ta odmiana. Producent podaje dane dla roślin w idealnych warunkach spod lamp 600W, klimat pl jest daleki od idealnych warunków ;) Na następny outdoor radzę sprawdzone normalne odmiany typu passion, easy sativa itd.

Smak też jest kwestią "do zmiany", różni się już od samych nawozów, organiczne mają inny smak niż mineralne, inny smak będzie po hydro, inny po kokosie itd. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie. Bardzo możliwe że to ta odmiana. Producent podaje dane dla roślin w idealnych warunkach spod lamp 600W, klimat pl jest daleki od idealnych warunków ;) Na następny outdoor radzę sprawdzone normalne odmiany typu passion, easy sativa itd.

Smak też jest kwestią "do zmiany", różni się już od samych nawozów, organiczne mają inny smak niż mineralne, inny smak będzie po hydro, inny po kokosie itd. 

Oki tak jak pisałem to pierwszy raz więc będe zadowolony jak chociaż troche swojego skosztuje wiesz jak jest ;) A,że smak nawozami można zmienić to ciekawa sprawa.Czyli taki mix pack daje posmak słodkich owoców.Dzięki za rady następny raz na pewno nie będe kombinował tutaj tylko chce zobaczyć co z czym się je żeby ruszyć dalej :) Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+