Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

RPA ROZWAŻA LEGALIZACJę MARIHUANY PO EMOCJONALNYM WYSTĄPIENIU POLITYKA


Miś

Recommended Posts

RPA ROZWAŻA LEGALIZACJĘ MARIHUANY PO EMOCJONALNYM WYSTĄPIENIU POLITYKA

 

 

Po szczerym wystąpieniu jednego z członków parlamentu, rząd RPA skłonił się do złożenia obietnicy zbadania kwestii medycznej marihuany. Mario Oriani-Ambrosini, członek Partii Wolności Inkathy oraz ocalały w walce z rakiem podczas debaty 25 lutego powiedział, że nie utrzymał by się przy życiu, gdyby nie alternatywne sposoby leczenia, również konopiami.
“Miałem umrzeć wiele miesięcy temu. Jestem tutaj, ponieważ miałem odwagę stosowania nielegalnych sposobów leczenia, we Włoszech w formie wodorowęglanu sodu oraz tutaj, w formie marihuany. “W przeciwnym razie faszerowano by mnie morfiną i nie byłbym w stanie mówić do pana, panie prezydencie”. Oriani-Ambrosini poprosił swoich współpracowników aby rozważyli jego projekt ustawy, który tyczy się legalizacji marihuany w celach medycznych i przemysłowych.

 

south-africa-marijuana-02-25-720x340.jpg

Emocjonalne przemówienie Mario Ambrosiniego

 

“Ten dokument ma was przekonać, że nie ma racjonalnego argumentu na dalsze blokowanie dostępu do medycznej marihuany dla ludzi, którzy jej potrzebują”, wspomina Ambrosini. “To zbrodnia przeciwko ludzkości”. Polityk wyjaśnia również, że konopie mogą być źródłem znacznych dochodów dla państwa. Członek rządu Lindiwe Sisulu przemówiła w imieniu ministra zdrowia, Aarona Motsoalediego i obiecywała, że sprawa zostanie zbadana. “Boli mnie widząc w jakim jesteś stanie”, mówi Sisulu. “W trakcie twojej przemowy zamieniłam słowo z ministrem zdrowia, który podkreślił, że dokładnie obserwujemy dyskusje i badania na całym świecie dotyczące korzyści dekryminalizacji marihuany. Jesteśmy troskliwym społeczeństwem.” Prezydent RPA, Jacob Zuma, powtórzył oświadczenie członka rządu na czwartkowym posiedzeniu.

“Byłem wzruszony widząc w takim stanie człowieka, którego znałem i z którym pracowałem przez ponad 20 lat. Poprosiłem ministra zdrowia by zajął się tą sprawą”. Powiedział prezydent. Podczas gdy konopie nie są uznawane w RPA jako lek, badacze z innych krajów spędzili dekady na badaniu ich potencjału w leczeniu licznych chorób, w tym różnych form raka. Medyczne innowacje projektu ustawy Orianiego pozwolą lekarzom na przepisywanie marihuany potrzebującym i rozpoczęcie programu badawczego w szpitalach w całym kraju…

 

 

Źródło: wolnekonopie.org  

www.leafscience.com

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+