Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Masło działa tak jak lubię, mała ilość która zjadłam pozwoliła mi się cieszyć bardzo długim przyjemnym hajem.

Taki stały lightowy lot- stały i nie męczący. Na pewno na co dzień będę jeść taką ilość.A w szczególnych daniach zwiększam moc.

Zjadłam 2-3 gram nie było nawet ćwiarteczki małej łyżeczki - następny przepis przeprowadzę z łyżeczką :)

Podobało mi się najbardziej to iż nie było wzmożonego pragnienia.  :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów! Bardzo interesująca czekolada, zamierzam ją spożyć na dniach. Z tego co pogrzebałem na forum po wątkach amatorów to tu raczej nie ma, a sam chciałbym się nią rozkoszować wraz z dziewczyną , która jara sporadycznie(z reguły nie częściej niż raz na miesiąc). Sam jarałem całkiem długo ale gdy robiłem to codziennie z reguły nie przekraczałem 1g dziennie. Teraz jestem po prawie dwutygodniowej przerwie i jakieś półtorej miesiąca temu miałem podobne rozstanie z ziołem. Osobiście będzie to moja pierwsza przygoda z ziółkiem w formie innej niż palenie , w związku z czym chciałbym was prosić o poradę odnośnie dawkowania.Obawiam się , że będzie zbyt mocna dla dziewczyny , nie ma na to tolerancji , a wiadomo , przedobrzyć z materiałem i się zryć żadną frajdą dla niej nie będzie. Nie chciałbym też byśmy nic nie poczuli tu więc pojawia się moje pytanie. Czy w takich warunkach doradzacie mi użycie mniejszej ilości masełka bądź ewentualnie przygotowanie lżejszego masła? Jak grzebałem w internecie to ludzie pisali , że na 225g masła optymalne jest około 15-18g . Sam planowałem do 30g masła dać 2 g zakupionego towaru. Wiem , że to trudne pytanie ( każdy ma inny metabolizm jednego poklepie bardziej drugiego mniej) ale nikt nie musi mi precyzyjnie odpowiadać, bo tak się zresztą nie da, co do grama ile masła ani jak mocna i długa faza. Wystarczy mi parę waszych opinii , byśmy mogli w pełni cieszyć się tą czekoladą:) 

        Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję! Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moc masła i fazy zależy od odmianki jak i procesu przygotowania.

 

Z czego masło jest zrobione? Ponieważ to również wpływa i to diametralnie na jakość fazy i długość.

Masło z przytopowych liści(wiatrakowych) jest słabsze jakością, masło z topów jest za to wysokiej jakości i dużej mocy.

 

Do czekolady dla osoby aktywnej, prowadzący zdrowy tryb życia wystarczy 10-15 gram masła z topów, z wiatrakowych ok 20-35.

Przetestowanie mocy masła to czasem pasmo niespodzianek ale zawsze lepiej sprawdzić.

Ogólnie ja jem ok 15-20 gram masła na kubek, mąż je ok 30-35 gram.

Organizm kobiety jest delikatniejszy i reaguje szybciej niż u mężczyzny dlatego połowa dawki masełka jest bezpieczną granicą.

 

Ja lubię duża moc masła, dlatego też jem jego znacznie więcej, osoba która je pierwszy raz jest po prostu nie uprzedzona do tego, stąd czasem przykre niespodzianki.

Dużo wody, syty zdrowy obiad przed, dla relaksu czekolada.

Zmiana percepcji słuchu, mowy, ruchu, dotyku.

 

Tutaj polecam mój artykuł o jedzeniu THC 

 

:indiana: Produkt Konopny - Procesy obróbki cieplnej i inne ciekawostki z Konopnej Kuchni

oraz

 

 

Jedzenie Konopi - czyli przyjemna Faza jedzenia

 

Jedzenie THC leczy,regeneruje i odmładza - pamiętajcie.

 

życzę udanej konsumpcji  :hemp_cook:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+