Jump to content
thc-thc.com

sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Jaka odżywka na outdoor ? Tania i ogólnodostępna


Recommended Posts

Witam !  :zmiazdzony: 

 

Jestem początkującym growerem, pierwszy raz spróbowałem coś zasadzić. Śmigałem po wielu forach w celu ustalenia najlepszej i dosyć efektywnej odmiany automatycznie kwitnącej, bym na początek nie miał zbyt wielu problemów z tym tematem i lajtowo wszystko ogarnął. Po wielu przemyśleniach i poradach od znanych mi growerów, wybrałem odmianę automatycznie kwitnącą AK47. Czytałem wiele na temat tego palonka, kozak weed. Miałem też przyjemność je konsumować ostatnie kilka dni, czache urywa.  :fly:

Odmiana naprawdę fantastyczna, która daje wszelakie rozkminy i nie lada śmiechawe. Zamułka tu odpada. Poniżej zamieszczam zdjęcie moich pomidorów. 

 

post-39511-0-27363800-1375266993_thumb.j

 

Pomidorki z ziemi wyszły 24 czerwca, czyli mają już (albo dopiero) 5 tygodni. Do tej pory podlewałem je biohumusem. Jak widać, zaczyna kwitnąć, więc czas przestawić się na odżywkę na kwitnienie. Tu pojawia się moje pytanko. Jaka odżywka, łatwo dostępna, której nie trzeba zamawiać na internecie, tylko będzie w dobrym sklepie z nawozami (w mojej miejscowości mam dwa takie sklepy, myślę że sporo takich odżywek jest dostępnych). Dużo osób poleca mi Plankton K, z tego co czytałem po forach jest to środek bardzo dobry jeżeli chodzi o tanią uprawę, jednak trzeba bardzo uważać co do dawek, bo można łatwo spalić roślinę. 

 

Jaki środek polecacie ? <_<

Pozdrowienia dla koneserów !  :indiana:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+