Skocz do zawartości
thc-thc

grower

projekt box`a kupnego + osprzęt


silveriusz

Recommended Posts

Witam

 

Doświadczenie mam jednakże w uprawie outdoor z 6-7 lat bedzie :) jesli chodzi o in to moze z 2 boxy miałem w życiu a ten chce zrobić taki poł-profesionalny zeby miało to wszytko ręce i nogi. 

Do rzeczy box (120x120x180)

lampa hps 400 w  58000 lumenów 

filtr weglowy swiss`a 300m3/h 125 f

do tego jeden wentylator wyciagajacy tylko nie wiem jaki myslałem o  takim 

 


WENTYLATOR KANAŁOWY, 2 BIEGI 220/280m3/h fi 125mm Kod: wen.vent0007-125mm 
[ 220/280m3/h ]
 
-do układów wentylacyjnych o średnicy 125mm
-2 zakresy pracy LS / HS 
-wydajność 220/280m3/h, głośność 24/30 dB(A) 3m 
-materiał: tworzywo sztuczne ABS
Zastosowanie: filtry węglowe - przeciwzapachowe,

 

 

Chce tam docelowo trzymac 12-16 krzakow w 11litrowych donicach, jeśli chodzi o połaczenie wentylacji to mysle ze mozna filtr weglowy -> wentylator-> rura do wyjscia 

 

Czy wszystko mniej więcej jest wporządku ? :) Dziekuje za wszelkie wskazówki :)

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zacznijmy od tego:

 

Proszę o pełną nazwę i specyfikację osprzętu, za kilka dni linki przestaną działać i temat zostanie skasowany.

A wystarczy jedynie skopiować nazwę i opis sprzętu i nikt nie będzie musiał otwierać kilku stron by odpowiedzieć na pytania.

 

Proszę nie używać CapsLocka do pisania, oznacza to krzyk. Więc proszę także o poprawę nazwy tematu.

 

 

400w lampa na 16 krzaków to trochę mało, pomyśl o jeszcze jednej :)

Wentylator wtłaczający na pewno musisz mieć, może być o mniejszej wydajności i nie musi cały czas chodzić, wystarczy że podczas pracy lampy.

Jakiś wiatrak mieszający też się przyda.

 

Reszta spoko.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a moze 600w i taki fajny odblysnik freezona(on wyrownuje doswietlanie krancowych kszakow w takim samym stopniu jakby byly pod lampą) ?:) bo nie ukrywam ze nie chce przekroczyc 1,5 k bo sa jednak wakacje i kazdy wolalby pogrzac du*e na plazy niz gapic sie na 2 lampy :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+