Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Grzybki w Holandii - co polecacie?


ganja1971

Recommended Posts

Siemanko

 

w lipcu wybieram się do holki na wakacje. Nigdy nic oprócz merry nie próbowałem. Tera chciałbym skosztować grzybków. 

 

Co polecacie dla początkującego ? Był ktoś w holandii i może coś polecić ? Chciałbym skosztować jakąś odmianę która mnie nie porobi za bardzo. Chciałbym zjeść i ruszyć w Amsterdam dlatego chciałbym w miarę normalnie wyglądać :D

 

Peace 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zależy od człowieka. Co to znaczy: jak ci odpierdoli?

 

ja zarzucam np 3g cubensisów zakładam okularki i ide z bananem na miasto. Siadam na dworze w kawaiarni i wcinam lody. Wszystko dookoła świeci i się mieni kolorami, a ja zajadam lody. Śmieje sie po cichu sam do siebie i z ludzi niektórych co przechodza i tyle. I nikt nei wiem , że właśnie w mojej głowie pracuje reaktor jądrowy na pełnych obrotach. Wstaje i ide dalej, jakis ogródek piwny i sącze piwko i dalej podziwiam co się dzieje. czasem sam tak wychodze czasem z dziewczyną albo kumplem.

czasem spotykam kumpli i nikt nie wie ze jest zgrzybiony nawet. mówie im nastepnego dnia to robią wielkie oczy.

Wszystko zalezy od czlowieka od tego jaki jestes na codzien, jak sie zachowujesz na bani. Zalezy to tez od ilosci spozytych grzybów. Jakbym zjadł 6g to tez bym nie wyszedł do ludzi na miasto bo moje zachowanie mogloby juz zwrocic uwage hehe a po za tym przy tej ilosci juz nie dogadal bym sie w kawiarni :D

 

Więc wszystko z głową ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 11 miesięcy temu...

3 dni temu miałem przyjemność z Truflami w Amsterdamie i poradze mocno uważać uważam się za doświadczonego ciężko mi policzć kwasowe tryptaminowe fenyloetyloaminowe i grzbyowe tripy ale 20 g psylocibe atlantis zmiotły mnie z powierzchni ziemi akurat trafiłem na święto króla było mase pijanych ludzi którzy wydawali mi się na maxa agresywni do tego dodam że zatłoczone ulice nieznajomego nam miasta odbierają poczucie bezpieczeństwa polecam raczej zakup grow kitu i uprawę w domu koszt jest taki sam grzbów więcej i zaoszczędzi się nieprzyjemnych wrażeń chyba że mamy wyczajone odludne miejsce zdala od miasta

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+