Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sypki Haszysz po metodzie Ice Hash


green_hornet

Recommended Posts

Witam

Mam problem z moim haszyszem.

 

Zrobiłem Ice Haszysz  przy pomocy worków do ekstrakcji, jednak przed procesem , chyba za bardzo skruszyłem liście, i haszysz wyszedł bardzo sypki nie chce się w żaden sposób kleić, nie działa podgrzewanie w prasie do formowania haszyszu ani żadne inne metody podgrzewania. Po wyjęciu z formy rozsypuje się jak pisakowa babka :) Czy ktoś miał taki problem i zna metodę jak uformować ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pewnie ogrzewasz do zbyt niskiej temperatury. Kief jako taki jest sypki i sie nie klei (zależy od odmiany, ale większość), ogólnie to zależy jak palisz, bo do jointów taki kief jest idealny. Gruda wiadomo wygląda efektowniej, ale postać pod jaką będziesz spalał ten kief jest bez znaczenia dla mocy. Żeby kief się zlepił musisz go podgrzać do temperatury 150-200 stopni Celsjusza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Używałem worków 220, 70 i 38 , zawsze mi wychodził tylko jak pisałem tym razem zbyt mocno pokruszyłem liście i ta sypkość wynika z z zbyt dużego stosunku pyłu z liści do żywicy. Haszu wyszło jakieś 4 x tyle co normalnie ale ma bardziej zielony kolor i nie chce się kleić, próbowałem podgrzać go w piekarniku do 180 C ale zaczął się dymić a konsystencja nie zmieniła się. Jakaś porada ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+