Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Wegetacja afow w boxie - donice

Furion

Recommended Posts

Siema wszystkich w tym sezonie jako iz wreszcie mam taka opcje zamierzam przed outem wegowac roslinki w boxie. Mam zamiar trzymac je az do wysadzenia do dolkow w takich "doniczkach"

Z tego co wiem afy karla sie gdy maja malo ziemi i w pewnym momecie nawet przesadzenie do dolkow im nie pomoze. I teraz tak : orientuje sie ktos moze ile maxymalnie moge je kisic w tych donicach pod hpsem zeby nie wystapil efekt karla ? licze na wypowiedzi doswiadczonych pozdro.

w ltrowej doniczce jak bedzie spoko swiatla to te 2 tygodnie mozesz trzymac. ale wegowac w boxiku sie oplaca afy jak np wysadzasz w maju na poczatku jak od polowy kwietnia wegowales, wtedy nawet jak jest marna pogoda to juz male nie beda. ale jak itak pogody nie bedzie to wtedy rewelacji nie bedzie. Lepiej wywalic je w polowie marca, czerwiec poczatek najlepiej, max srodek czerwca, i wtedy pogoda jak jest i dlugi dzien, wywalic je male odrazu na dwor ale zeby mialy swiatla caly dzien, wtedy ida same jakby byly podwegowane w boxiku, trzeba im tylko podlewac jak sa mlode co 3 dni, potem juz co tydzien z nawozem i ida jak burza pierdolne po jaja

Bebook ma racje :D nie jestem doswiadczony ale kilka razy na dworze wywala┼éem afy, i powiem Ci ze jak d┼éugo trzyma┼éem je w domu (2-3tyg) potem na dwor to byla du*a... bo sie nie przyzwyczai┼éy do klimatu i ros┼éy karze┼éki (oczywiscie zalezy od pogody). Ale jak wywali┼éem takie 4,5 dniowe (oczywiscie na dobr─ů pogode) to ros┼éy jak grzyby po deszczu :) szybko i wysoko w miare. Ale wszystko zalezy od pogody i od Ciebie;) AF i tak zakwitnie... znam przypadki ,ze wlasnie pod hps ros┼éy ┼éadnie ale jak wywalili na dwor to przystopowa┼éy... TO S─ä OCZYWISCIE MOJE DOSWIADCZENIA NIE NARZUCAM NIKOMU CO I JAK MA ROBIC :) mam nadzieje ze pomog┼éem pozdroo

to nie chodzi od ro┼Ťliny tylko nie robili┼Ťcie aklimatyzacji, w ogrodnictwie stosuje si─Ö to zawsze. Aklimatyzacja jest to stopniowe przystosowanie ro┼Ťliny do zmiennych warunk├│w. Dla przyk┼éadu uprawiamy w szklarni od szczepa krzew. Jednak nie mo┼╝emy go wyrzuci─ç odrazu na pole. Poniewa┼╝ w szklarni jest wy┼╝sza temperatura, wilgotno┼Ť─ç i wszystkiego ma pod dostatkiem. Dlatego nale┼╝y obni┼╝y─ç podlewanie aby ro┼Ťline przesusza─ç i przygotowa─ç j─ů na susz─Ö, p├│┼║niej poma┼éu dawa─ç coraz ni┼╝sz─ů temperatur─Ö, oraz ostatnie r├│wnie┼╝ bardzo wa┼╝ne jak jest ju┼╝ du┼╝e s┼éo┼äce na polu to te┼╝ wystawia─ç ja promienie s┼éoneczne np w pierwszy dzie┼ä 1 godzina, i w kolejnych dniach godzin─Ö wi─Öcej. Po takich 10-14 dniach ro┼Ťlina jest przygotowana do warunk├│w panuj─ůcych na dworze.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+