Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak obejść prawo i mieć legalną uprawę...


spetlony

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Można spróbowac ale szkoda ze tylko kapłan może uprawiać :)

 

Myślę, że to nie jest problem. Każdy wierny mógłby uprawiać, ponieważ uczy go to odpowiedzialności ; ) np. 4 drzewka na osobę : ) jeszcze wszystko jest w powijakach. Będę dawał znać gdy będę potrzebował wsparcia wiernych Marii ; )))

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ludzie jak wy sobie wmawiacie rzeczy.. Jak ktoś sobie coś wmówi to ciężko z nim dyskutować. Po pierwsze nie "odkryłeś Ameryki" jak Ci się zdaje. Po drugie w Ameryce jest inne prawo a w Polsce inne. Po trzecie w Polsce Sekty są niszczone i ścigane, założyciele są karani i nie ma żadnego bezprawia, bo sobie chcesz założyć jakiś ruch. Prawnik kasę weźmie a Ty przegrasz sprawę. O jakiej Ty religii mówisz ? Warto poczytać o tym. Tu w Polsce będzie to zaliczane do sekt.
Wystarczy pomyśleć.. Wiesz co by było gdyby wszyscy się zasłaniali wyznaniem wiary i by wychodzili na swoim ??  .. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ludzie jak wy sobie wmawiacie rzeczy.. Jak ktoś sobie coś wmówi to ciężko z nim dyskutować. Po pierwsze nie "odkryłeś Ameryki" jak Ci się zdaje. Po drugie w Ameryce jest inne prawo a w Polsce inne. Po trzecie w Polsce Sekty są niszczone i ścigane, założyciele są karani i nie ma żadnego bezprawia, bo sobie chcesz założyć jakiś ruch. Prawnik kasę weźmie a Ty przegrasz sprawę. O jakiej Ty religii mówisz ? Warto poczytać o tym. Tu w Polsce będzie to zaliczane do sekt.

Wystarczy pomyśleć.. Wiesz co by było gdyby wszyscy się zasłaniali wyznaniem wiary i by wychodzili na swoim ??  .. 

 

Nie ruch a religię. Nie sektę a religię. Religia jest ponad prawem. To jak z durszlakiem w dowodzie w Kościele Latającego Potwora Spaghetti - przechodzi - przechodzi! Nie będzie zaliczane do sekt a do religii gdy będzie odpowiednio przygotowane. A będzie : )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem filozofem i tworzę nową religię. Podpinam pod to jaranie aby zalegalizować. Będzie to religia od A do Z. Łącznie z życiem pozagrobowym. Wiesz co będzie w życiu pozagrobowym - że w mentalnej sieci - która jest hipotezom i jednocześnie naukowym faktem - zostają twoje doświadczenia - wspomnienia, które mogą się zreinkarnować w innej osobie - osoba ta czuje ale nie wie skąd to ma. Będzie to religia czysto ateistyczna, z hipotezami których nie da się podważyć. I powiedzmy, że napiszemy, że po prostu miałem objawienie i Bóg kazał stworzyć mi nową religię Religię Pokoju. I powiedział, że dzieki marihuanie mam wyleczyć świat z alkoholizmu i narkotyków aby przygotować go na zbawienie ; )

 

I w której marihuana to nie używka a świeta roślina, która pomaga wyeliminować (zluzować) emocje, i przenieść umysł w stan medytacji niezbędnej do duchowego rozwoju. Więc wierni mają obowiązek jej palenia. Dowiedziesz że tak nie jest? Skoro tak jest :D

 

a Państwo nie może Cię dyskryminować z powodu Twojej wiary. Dyskryminacją był by wyrok skazujący. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mnie się inicjatywa nie podoba. Nie zgadzam się również z treścią postów zielonego kapłana.

Primo- ateizm to nie religia. Religia zakłada wierzenie w coś, wierzenie w brak wiary. Założenie jest błędne, ateizm podważa sens wierzenia w Boga, więc neguje sens istnienia religii.

Secundo- to pomysł tylko dla palaczy ateistów. Trudno, żebym jako chrześcijanin/buddysta/judaista itd. wstępował do kościoła zielonego kapłana jedynie po to żeby palić... Są rzeczy ważniejsze od palenia, przynajmniej dla mnie

I w końcu: to nie przejdzie:) Nie w państwie, w którego konstytucji jest napisane, że obowiązującą dominującą religią jest rzymsko-katolicka.

Nie daj się nabrać papudze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Można rzec prowokacja :cool:

100 osób z palcem w nosie bym znalazł Kapłanie :D

Kapłan kojarzy sie z typem co składa ofiary przy ognisku,jako pierwszy przychylny prosze wymyśl coś innego :D

Heroiniści otwozą kosciół świętej igły,a ci co wciągają będą kroczyć po białej ścieżce do zbawienia amen.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+