Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak obejść prawo i mieć legalną uprawę...


spetlony

Recommended Posts

Nie ma dogmatów zakazów nakazów. Moralnością jest to co nie krzywdzi drugiego Boga. Celem jest rozwój świadomości, podniesienie poczucia własnej wartości - poprzez zmianę świadomości z JESTEM CZŁOWIEKIEM, do JESTEM BOGIEM - bo jestem kreatorem - tworzę. 

Małpa potrafi zrobić sobie legowisko, my stworzyliśmy łóżko. Naszymi dziećmi jest technika, sztuka itp. Naszymi dziećmi jest progres.

 

I chcemy zmienić system z demokracji na anarchie. Głosowanie? Durny nawyk więc stworzę enklawy : ]

 

Dołącz na face: http://www.facebook.com/pages/Lusterjanizm/323038671139584?ref=stream

 

Wszystko spoko, w wielu kwestiach światopoglądowych się zapewne z toba zgodze... ale nie klinke na fb "lubię to", bo nie robie tego z zasady.. :D z tego co widziałem to zainteresowanych masz tam niewielu. Chyba lepszą opcją było by szukanie chętnych tutaj niż na fb, oraz na innych forach, zbliżonych światopoglądowo do tego co prezentujesz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystko spoko, w wielu kwestiach światopoglądowych się zapewne z toba zgodze... ale nie klinke na fb "lubię to", bo nie robie tego z zasady.. :D z tego co widziałem to zainteresowanych masz tam niewielu. Chyba lepszą opcją było by szukanie chętnych tutaj niż na fb, oraz na innych forach, zbliżonych światopoglądowo do tego co prezentujesz.

 

Dopiero zacząłem na fb. Lecimy se pomału : ] sądzę, że jest dobry póki co, pózniej poszukam po forach gdy już będzie wniosek ; ] 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oczywiście prawo jest po twojej stronie, niestety nie żyjemy w państwie prawa, tu się go nie respektuje(np. sklepy typu dopalacze mają prawo funkcjonować, mimo to premier nasłał na nie sanepid i otwarcie przyznał się, że złamał w ten sposób prawo ale go to nie obchodzi :laugh:), szanse są więc znikome, co nie znaczy, że nie należy próbować. Zastanawia mnie też inna rzecz skoro w stanach podobna religia już istnieje to dlaczego jej wyznawcy nie mieli by zacząć pojawiać się w Polsce i nie mieli by prawa do praktykowania jej tu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+