Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak obejść prawo i mieć legalną uprawę...


spetlony

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

paranoja. na forum o marihuanie ludzi chcesz przekonywac?   pisz ustawe czy co tam potrzebujesz i idz dzialaj. wtedy zrozumiesz to co ludzi Ci tu mowia.  wiadomo, marzyc i teoretyzowac to piekna sprawa, ale idz skonforntuj sie z rzeczywistoscia

 

Założyłem temat bo myślałem że ktoś coś pomoże. Ale z konkretnych postów było kilka. Działam, tworzę i znikam z forum trawka.org : ] A poczynania można śledzić na facebook'u. Dodałem link wcześniej. Póki co zbieram ludzi, i tworzę : ] pozdrawiam : ]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

prawo karne jest ponad prawem religijnym i zwyczajowym w polsce. to samo tyczy sie chociazby pamiatkami nazistowskimi, jezeli nawet uwazasz sie za spadkobierce kultury.


"wytwarzać i nabywać przedmioty potrzebne do celów kultu i praktyk religijnych oraz korzystać z nich", z tym ze nie mozna reklamowac, namawiac ani handlowac takimi rzeczami. nie wierze w twoj intelekt, twoja elekwencje ani tym bardziej prawny background. to co piszesz jest w 100% wybiorczym rozumieniem czytanego tekstu, na dobra sprawe nawet nie czytasz z obiektywnym zrozumieniem :D

 

jezeli jestes dumny z jarania trawy to musisz miec wyjatkowo malo rzeczy z ktorych mozesz byc dumny :)

 

 

w polsce nie ma i nie bedzie legalizacji. prozny dzieciak niczego nie zmieni, uwazasz ze jestes mega madry i wiesz jak "obejsc" prawo to smigaj zbierac 100k podpisow zeby wprowadzic nowelizacje ustawy o przeciwdzialaniu narkomanii. Uwazasz ze mozesz zarejestrowac swoja religie jako kult to smigaj zarejestrowac, pamietaj tylko ze potrzebujesz danych wyznawcow a nie tylko podpisow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

prawo karne jest ponad prawem religijnym i zwyczajowym w polsce. to samo tyczy sie chociazby pamiatkami nazistowskimi, jezeli nawet uwazasz sie za spadkobierce kultury.

"wytwarzać i nabywać przedmioty potrzebne do celów kultu i praktyk religijnych oraz korzystać z nich", z tym ze nie mozna reklamowac, namawiac ani handlowac takimi rzeczami. nie wierze w twoj intelekt, twoja elekwencje ani tym bardziej prawny background. to co piszesz jest w 100% wybiorczym rozumieniem czytanego tekstu, na dobra sprawe nawet nie czytasz z obiektywnym zrozumieniem :D

 

jezeli jestes dumny z jarania trawy to musisz miec wyjatkowo malo rzeczy z ktorych mozesz byc dumny :)

 

 

w polsce nie ma i nie bedzie legalizacji. prozny dzieciak niczego nie zmieni, uwazasz ze jestes mega madry i wiesz jak "obejsc" prawo to smigaj zbierac 100k podpisow zeby wprowadzic nowelizacje ustawy o przeciwdzialaniu narkomanii. Uwazasz ze mozesz zarejestrowac swoja religie jako kult to smigaj zarejestrowac, pamietaj tylko ze potrzebujesz danych wyznawcow a nie tylko podpisow.

 

a konstytucja ponad prawem karnym. nie jestem dzieciakiem, a osobą z własną firmą i pozycją, ale z tego co widzę - to jest forum dla dzieciaków : ) Po co zbierać 100k podpisów skoro można zalegalizować dla siebie i się z tym nie obnosić. Pozostać w cieniu. A o 100 osobach to wiem dokładnie na czym to polega.

 

 

a konstytucja ponad prawem karnym. nie jestem dzieciakiem, a osobą z własną firmą i pozycją, ale z tego co widzę - to jest forum dla dzieciaków : ) Po co zbierać 100k podpisów skoro można zalegalizować dla siebie i się z tym nie obnosić. Pozostać w cieniu. A o 100 osobach to wiem dokładnie na czym to polega.

 

 

 

Poza tym w europie istnieje religia w której dostępne są zakazane przez prawo halucynogenny. Jednak dla wyznawców nie są one czymś zakazanym a rośliną potrzebną do łączenia sie z bogiem

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

konkrety! zadnych konkretow! 

 

100k podpisow jest konieczne do zmiany w ustawie o przeciwdzialaniu narkomanii. kazde odstepstwo od prawa bedzie naglosnione, nie jest mozliwe pozostanie w cieniu czegos co potencjalnie moze prowadzic do np propagowania twardych narkotykow lub pedofilii. to tez mozna tlumaczyc jako zblizanie sie do "boga". 

 

na jakiej zasadzie jest to inne od twojego trawkowego pomylsu?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

konkrety! zadnych konkretow! 

 

100k podpisow jest konieczne do zmiany w ustawie o przeciwdzialaniu narkomanii. kazde odstepstwo od prawa bedzie naglosnione, nie jest mozliwe pozostanie w cieniu czegos co potencjalnie moze prowadzic do np propagowania twardych narkotykow lub pedofilii. to tez mozna tlumaczyc jako zblizanie sie do "boga". 

 

na jakiej zasadzie jest to inne od twojego trawkowego pomylsu?

 

Legalna religia w której praktyką jest palenie marihuany. Musi przejść wniosek o legalizację, do czego potrzebne jest 100 notarialnych podpisów i pozytywne rozpatrzenie wniosku. Nagłośnią zapewne pózniej gdy już będę miał LEGALNĄ RELIGIĘ i zorientują się że tym oto sposobem zalegalizowali trawkę bocznym wejściem. A my będziemy się rozrastać : )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A) 100k podpisów jest potrzebne do OBYWATELSKIEJ INICJATYWY USTAWODAWCZEJ
B) szukałem trochę informacji na ten temat i w necie jest pełno przykładowych dokumentów jakich powinieneś złożyć więc raczej sobie to już zacznij opracowywać bo urzędnicy raczej będą tylko Ci kłody pod nogi rzucać 
C) Nie wiem co Wy się tak kałem lubcie obrzucać, chce sobie zakładać związek wyznaniowy to niech zakłada będzie chciał się podpalić na stadionie lub przed kancelarią premiera to niech się podpala jego sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+