Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Prokuratura zaczęła działać w sprawie Palikota


weeed

Recommended Posts

Przed chwilą Prokuratura Rejonowa w Krakowie ustami rzecznika pani Lewandowskiej poinformowała iż wszczyna postępowanie przeciwko Palikotowi w sprawie "promocji środków odurzających" gdyż powiedział między innymi iż marihuana nie uzależnia i że prawo jest w tej kwestii blednę co można odebrać jako nawoływanie do korzystania. Czyn taki jest zagrożony pozbawieniem wolności do jednego roku

Czy to oznacza że jeżeli powiem "palić, sadzić, zalegalizować" to też pójdę siedzieć. Czy wolność słowa nic już nie znaczy? Nie wolno wyrażać publicznie własnych poglądów ?

Nie chodzi o trawę, nie chodzi o Palikota chodzi o wolności obywatelskie.

Ten kraj zaczyna gnić

Źródło:

Informacja na podstawie programu informacyjnego TVP Info z godziny 15.00 z dnia 20.01.2011

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zaczynają się bać i próbują jakoś stłamsić to co teraz zaczyna parzyć ich po dupskach.

Palikot nie mówił: Ludzie palcie, bo to nieszkodliwe!

Przynajmniej ja tego nie słyszałem. Poza tym sporo artystów w twórczości swojej namawia wręcz do palenia. Zamykamy ich? Przecież demoralizują, narkotyzują samą formą. KRYMINAŁ!!!

Ludzie zaczynają to widzieć, że jednak nie taki straszny dżezik jak go piszą. Widzę to na dość sporej grupie ludzi "starszych", którzy nigdy nie palili i dowiedzieli się o istnieniu Trawki z wiadomości. Wielu z nich dopiero wtedy gdy ją zdelegalizowano za szkodliwość. A teraz widząc mnie i to co się dzieje wśród młodzieży nie skalanej komuną mówią:

-To naprawdę nie jest takie złe? Co to w ogóle jest?

-Palę już parę ładnych lat i chyba nie można powiedzieć, że wpływ ma negatywny prawda?

-No nie. Masz rację.

Nie mam pojęcia dlaczego rząd tak się boi tego "zjawiska", aż tak bardzo aby polityka straszyć więzieniem! PARANOJA!!!! Wsadźmy Obare, Palikota, Naukowców udowadniających przydatność i głupotę polityków, Oskarżmy Marleya i wszystkich, którzy nie czują zagrożenia ze strony Marysi bo mogą/są potencjalnymi działaczami na rzecz legalizacji czyli wrogami zdrowego organizmu obywatelskiego.

Nie wiem dlaczego, ale komuną mi tu zawiewa tym bardziej, że podwyżki dostała policja z wojskiem. Może dlatego, że będą tłamsić przyszłe strajki związane z kryzysem? Oby nie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+