Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OPEN SEED 25 x 10nasion. Pakiety GWSxDR AutoFlowering


ajlajksensi

Recommended Posts

Witam wszystkich kolekcjonerów

Mam do rozdania 25 pakietów po 10nasion GWS x DR AF REG. Nasiona nadają się równie dobrze na outdoor jak i do boxa.
Nasiona odmiany GreatWhiteShark x DieselRyder (regular) własnej produkcji (zdjęcia z przeprowadzonej fotorelacji możecie zobaczyć klikając w link pod tematem).
Wygrywa 25 pierwszych osób. Osoby, które zamierzają wrzucić pestki pod lampy proszone są o zrobienie zdjęć boxa razem z nickiem z forum i wrzucenie do tematu. Będą one miały pierwszeństwo co do nasion. Już nie długo ruszy outdoor i pomyślałem, że nasiona wielu z was mogą się bardzo przydać
Nasiona są zdrowe. Kiełkowalność to 10/10. Niestety sam nie miałem okazji, a raczej możliwość przetestowania ich, ale z pewnością nikt się nie zawiedzie. Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś kto przeprowadzi jakąś mała relacje...

dscf0044__314743.jpg

REGULAMIN
1. Wpłata pieniędzy na wysyłkę następuje nie później, niż do 31 stycznia b.r.
2. Opłata za przesyłkę wynosi 10zł.
3. Nie wysyłam 'za pobraniem' i na 'poste restante'.
4. Osobami, które zgłoszą się, a nie wywiążą z umowy zajmie się admin.
5. Wygrywa pierwszych 25 osób, jednak pierwszeństwo mają osoby, które pestki przetestują w boxie.
6. Osoby zainteresowane proszę o post w tym temacie po czym napiszę wiadomość do was z numerem konta.


Wysyłka nastąpi po zaksięgowaniu kasy na moim koncie. Koszt wysyłki to 10zł. Numer konta wysyłam poprzez PW.
Chcesz wziąść udział napisz w poście:
Akceptuje regulamin! + Na co zostaną przeznaczone nasiona.

Zgodę na OS otrzymałem od Vito

Numer konta i dane do przelewu dostaniecie najpóźniej jutro wieczorem:

Bakuman-wysłano
ziemba-wysłano

Pocieszny - wysłano
Bery001-wysłano
upp-wysłano

snake525-wysłano
PanJan-wysłano

swr_cpr-wysłano
Bochun-wysłano
Zalegalizowac-wysłano

f3rnix-wysyłka dzisiaj
Mr.Ganja-wysłano
blancos-wysłano
afia-wysłano
Wanted-wysłano
sQnerQ-wysłano
Cilas-wysłano


A wam pies mordę lizał za zajęcie miejsca tym, którym na pewno by się pestki przydały.
NopainNogain
WhiteMoscow
Toksyna
Kodeina

Bernie
damian354
BeHa

jeżeli ktoś z tych osób dokonał wpłaty proszę napisać w temacie odniosę się do tego i kilka dni poczekam jeszcze może wpłaty dojdą.

Jeśli ktoś ma zamiar się wycofać niech mnie powiadomi najpóźniej do jutra, bo może komuś bardziej potrzebującemu pestki się przydadzą...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+