Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

DMT a Ayahuasca


DisQ
 Share

Recommended Posts

DisQ DMT to substancja czynna, a ayahuasca to indiańska nazwa papkowatego wywaru, który się pije i który składa się z dwóch roślin. Jedna zawiera DMT, a druga inhibitor MAO. Inhibitor zapobiega błyskawicznemu metabolizowaniu DMT przez organizm, umożliwiając jego pełne działanie. Ahayuasca, a raczej zestaw do jej przyrządzenia jest co prawda dostępny w sklepach, ale na terenie Polski jest nielegalny.

Natomiast samo DMT ma postać krystaliczną i nie spożywa się go tylko pali.

Co do szkodliwości to klasyczny wywar jest nie tylko nieszkodliwy ale wręcz pożyteczny dla zdrowia. Ma działanie detoksykacyjne, zabija wewnętrzne pasożyty, nie wspominając już o działaniu w sferze psychiki, czy tam ducha, jak kto woli.

Czyste DMT w formie krystalicznej jest niezdrowe przez to, że się je spala i truje płuca dymem, który jest bardzo ciężki i bogaty w subst. smoliste.

Nie wiem jakie są Twoje intencje, ale tak jak pisze Hugues de Payns lepiej dobrze się zapoznaj z tematyką Ayahuaski. To nie jest coś, co można brać dla fazy i barwnych przeżyć. To jest najpotężniejsza na świecie substancja zmieniająca świadomość, a raczej otwierająca świadomość na inny wymiar, wymiar duchów, energii etc. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że ten wymiar wydaje się obiektywnie istnieć. Czy wierzysz w rzeczywistość duchową czy też nie głęboko się zastanów i dokładnie zapoznaj z tematem zanim spróbujesz. Jedna sesja z Ayą jest w stanie zmienić całe życie i spojrzenie na świat o 180*.

pokój :peace:

Link to comment
Share on other sites

Jak kupisz to musisz jeszcze wiedzieć jak to przyrządzić, to jest kilka godzin gotowania. Do tego inhibitor MAO zawarty w rucie stepowej wymaga specjalnej diety, jak jej nie przestrzegasz, i pomieszasz to możesz skończyć w piachu, tutaj akurat nie ma żartów.Poza tym nie wiem czy wiesz, ale ceremonie Ayahuaski odbywają się pod okiem doświadczonych szamanów, którzy pełnią role duchowych strażników. Będąc sam nikt Ci nie pomoże, a wypicie Ayahuaski równa się otwarciu na świat bytów i energii duchowych. Jak będziesz miał pecha to skończysz u psychologa/psychiatry/egzorcysty w zależności od poglądów.

Ja mówię tylko z własnej wiedzy i doświadczenia, rób co chcesz ale ja Ci powiem wprost: wybij sobie z głowy Ayahuaskę, chyba, że jesteś poważnie zaawansowany na ścieżce mocy, w co wątpię. Z punktu widzenia szamanizmu to naprawdę nie są żarty, nawet przedstawiciele Kościoła Katolickiego twierdzą, że za Ayahuaską kryją się inteligentne byty, oni je zwą demonami...

Ktoś może powiedzieć, że to tylko chemia. Tak czy tak igrasz z ogniem.

Można się bawić z marihuaną, można z LSD, ewentualnie z grzybami czy szałwią ale Ayahuasca to najcięższy możliwy kaliber, jaki w ogóle istnieje na tej planecie. Przemyśl to.

Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+