Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ayahuasca zestaw


Bełcik

Recommended Posts

Witam :blant:
otoz od jakiegos czasu zaczalem interesowac sie roznego rodzaju psychodelikami (z naciskiem na to ze nigdy nie probowalem zadnego) , i tu zwracam sie z pytaniem do obeznanej czesci forum ....
tzn tak jak jest w dziale, przykula moja uwage ayahuasca i mialbym prosbe o ktorkie stwierdenie, ale zarazem na tyle sensowne aby podejsc do niego na powaznie

czy dla osoby mojego typu (w sesie ze nigdy nie bralem takich rzeczy) oplaca mi sie bawic w takie cos - czyli ewentualne skutki np uzaleznienie itp

i czy nie ma jakis nieprzewidywalnych zdarzen, tzn (ku..a naduzywam tego skrotu) czy podczas halucynacji przypadkiem nie bedac tego swiadom nie zrobi sie czegos glupiego, jak demolki pokoju (i nie chodzi mi o agresje tym wywolana ale raczej jakiegos rodzaju strachem / panikom / nieswiadomoscia czy cokolwiek) bo z tego co sie dowiedzialem wizje sa na tyle poruszajace, ze oprocz nich w sumie nic innego sie "nie widzi" - jak jestem w bledzie to bede wdzieczny za korekte


i jeszcze tak pobocznie, bo z tego co sie dowiedzialem oprocz otrzymania jej ze trzciny, ale to nie ta pora roku, mozna tylko (albo i nie) z cherbatki w sesie ayahuasca i tutaj znalazlem cos takiego

Ayahuasca Kit 1

i czy to jest to czego szukam ???


bede bardzo wdzieczny za kazda uwage, sprostowanie, rade i podobne

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak na pierwszy raz chcesz łykać ayahuasca, to powiem ci że hardcorowo podjeżdżasz. Jak tak już cię to ciekawi to proponował bym pierw spróbować grzybów, opierdziel z 40 sztuk i jak ci sie spodoba, to bedziesz mógł sobie próbowac czego tam chcesz, ale wydaje mi się że na pierwszy raz to za ostro podjeżdżasz. A wiem coś o tym bo znajomy wpierdziela psyhodeliki od grzybów zacząć a kończąc na 2CE.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czyli mam rozumiec ze to nie jest jakas popierdulka taa ?? ok w sumie nie trudno sobie to wuobrazic

a co wlasciwie sie dzieje po takich mocniejszych chalucynalonach, w sesie siedzi sie w miejscu i jest rozkmina czy cos w stylu "muszko lec do swiatla" i o czym pomysle to zaraz bede mial w lapie ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no wiesz babe pale, i palic nie przestaje nawet za 30 lat bede palic dalej - o ku..a ale wjechalem na szybkim :P

w kazdym razie jak odradzasz po raz ..... 3 :huh: to chyba cos musi byc na rzeczy

a powiem ci ze nigdy sensownie nie myslalem nad grzybami bo szukalem czegos co wiesz nie oglupia, ale to wiesz takie moje gadanie bo sie nasluchalem w necie dziwnych opowiesci i takie tam, no podsumowujac to chyba sobie z tymi psychodelikami odpuszcze

no chyba ze sobie wychoduje jakies muchomory w szufladzie, bo bakcyl po konopi wjechal :laugh:

poki co tylko to

dzieki za rady
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DMT to jest najsilniejszy psychodelik znany ludzkosci, wystepujacy naturalnie jako neuroprzekaznik w naszym organizmie, wytwarzany jest podczas snu (faza REM) indianie stworzyli napoj ayahuasca. niektorzy nadaja mu znaczenie wręcz mistyczne, niektorzy twiedzą ze trzeba sie duchowo przygotowac zeby odpowiednio to przezyc. jezeli nie miales stycznosci z psychodelikami i nie jestes obeznany, to lepiej nie wskakuj na tak głęboką wode.zeby to wziąć musisz miec duze doswiadczenie i wiele tripów za sobą. nie wiem jak jest ze szkodliwością DMT, nie slyszalem o zadnych powaznych badaniach, albo opiniach, mysle ze jednorazowe przyjecie nieduzej dawki nie powinno miec wiekszego wplywu na zdrowie. na początek przygody z powinienes sprobowac grzybow, ale tez slyszalem ze maja duzy wplyw na prace mozgu. 

najlepsza, najzdrowsza jest mary jane, nie podlewana, nie mieszana z tytoniem. tyle ode mnie 
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+