Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Dekryminalizacja w Grecji!


MariahMilano

Recommended Posts

Grecki rząd zrobił pierwszy duży krok w sprawie depenalizacji używania narkotyków. Minister sprawiedliwości Miltiadis Papaioannou przedstawione greckiego parlamentu podstawowe idee nowej ustawy na temat narkotyków. Zapowiedział, że po raz pierwszy, zażywanie narkotyków będzie w pełni zalegalizowana w Grecji, pod warunkiem, że leki stosowane szkoda tylko zachowanie i stan użytkownika. Jednakże, Minister zauważył, posiadanie i podaży narkotyków i uprawę konopi pozostają karalne działania.

Minister wyjaśnił, że działania te będą teraz traktowane jako wykroczenia, o ile efekty tylko użytkownik, a nie inne. Minister Papaioannou zauważyć, że prawo trzeba było zmienić ze względu na niewielkie niebezpieczeństwo konkretnych działań. W ten sposób policja będzie mieć zdolność do radzenia sobie szybciej i łatwiej się sprawami bardziej dotkliwe. Minister podkreślił, że prawo ma terapeutyczne podejście do problemu narkotyków i każdy użytkownik będzie traktowany jako osoba uzależniona, kto potrzebuje pomocy, a nie kara.

http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fgreece.greekreporter.com%2F2011%2F08%2F02%2Fdecriminalization-of-drug-us%2F&act=url

Link to comment
Share on other sites

No troche to tlumaczenie nie wyszlo, ale grunt ze wiadomo o co chodzi
Ogolnie dobrze sie dzieje, ze coraz wiecej nardow na swiecie decyduje sie na taki krok, moze Polska tez w koncu wezmie przyklad z madrzejszych od siebie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+