Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Zapis o odstąpieniu od ścigania za małą ilości narkotyków zostanie wykreślony z ustawy?

weeed

Recommended Posts

Zapis o odstąpieniu od ścigania za małą ilości narkotyków zostanie wykreślony z ustawy?

Za wykreśleniem z noweli ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zapisu dającego możliwość odstąpienia, w niektórych przypadkach, od ścigania za posiadanie małej ilości narkotyków, opowiedziała się we wtorek senacka komisja.

prawo.gazetaprawna.pl

glupota kaczej choroby jest zaraźliwia widać bo tym z PJN też sie udziela.Dla nich statystyki sie nie liczą.Nie bo nie i tyle mają do powiedzenia, argumentów nie widać.Żal, że bozia ich rozumem nie obdarzyła.Elyta i yntelygencja Polski w pigułce

ale tak na dobrą sprawę, taka ustawa i tak jest do dupy.

Bo co to jest mała/nieznaczna ilość narkotyku?

Jesli to nie zostanie konkretnie zapisane, to ustawa o kant dupy potłuc.

bo dla mnie 20 gram marihuany, to jest mała ilość ( każdy grower posiada dużo więcej z własnej uprawy), ale dla pana jarka k. 0.0000000001 grama to już jest duża ilośc i najchętniej by mnie wsadził za handel taka ilością.

tak więc ustawa po c***u, bo wszystko zależy na jakiego policjanta, prokuratora i sędziego trafimy. Czyli loteria. to ja już wole w totka zagrać.

ale tak na dobrą sprawę, taka ustawa i tak jest do dupy.

Bo co to jest mała/nieznaczna ilość narkotyku?

Jesli to nie zostanie konkretnie zapisane, to ustawa o kant dupy potłuc.

bo dla mnie 20 gram marihuany, to jest mała ilość ( każdy grower posiada dużo więcej z własnej uprawy), ale dla pana jarka k. 0.0000000001 grama to już jest duża ilośc i najchętniej by mnie wsadził za handel taka ilością.

tak więc ustawa po c***u, bo wszystko zależy na jakiego policjanta, prokuratora i sędziego trafimy. Czyli loteria. to ja już wole w totka zagrać.

Lepszy rydz niz nic.. przynajmniej jest szansza tej "wygranej" tzn. z tego co widze to juz nie bedzie -.-

chociaz w sumie jak to odrzuca, to moze pomysla nad nieco bardziej udoskonalona wersja tej ustawy..

caly czas tylko nadzieja.. i ta pier*****a bezsilnosc :(

Niestety za 40 50 lat społeczeństwo będzie tylko głupsze, bo w obecnym ustroju głupiejemy na potęgę .. o ile oczywiście socjaldemokracja jeszcze tyle przetrwa, w co bardzo, bardzo wątpię..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+