Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Zapis o odstąpieniu od ścigania za małą ilości narkotyków zostanie wykreślony z ustawy?


weeed

Recommended Posts

Zapis o odstąpieniu od ścigania za małą ilości narkotyków zostanie wykreślony z ustawy?

 

Za wykreśleniem z noweli ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zapisu dającego możliwość odstąpienia, w niektórych przypadkach, od ścigania za posiadanie małej ilości narkotyków, opowiedziała się we wtorek senacka komisja.

 

prawo.gazetaprawna.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ale tak na dobrą sprawę, taka ustawa i tak jest do dupy.

Bo co to jest mała/nieznaczna ilość narkotyku?

Jesli to nie zostanie konkretnie zapisane, to ustawa o kant dupy potłuc.

bo dla mnie 20 gram marihuany, to jest mała ilość ( każdy grower posiada dużo więcej z własnej uprawy), ale dla pana jarka k. 0.0000000001 grama to już jest duża ilośc i najchętniej by mnie wsadził za handel taka ilością.

tak więc ustawa po c***u, bo wszystko zależy na jakiego policjanta, prokuratora i sędziego trafimy. Czyli loteria. to ja już wole w totka zagrać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ale tak na dobrą sprawę, taka ustawa i tak jest do dupy.

Bo co to jest mała/nieznaczna ilość narkotyku?

Jesli to nie zostanie konkretnie zapisane, to ustawa o kant dupy potłuc.

bo dla mnie 20 gram marihuany, to jest mała ilość ( każdy grower posiada dużo więcej z własnej uprawy), ale dla pana jarka k. 0.0000000001 grama to już jest duża ilośc i najchętniej by mnie wsadził za handel taka ilością.

tak więc ustawa po c***u, bo wszystko zależy na jakiego policjanta, prokuratora i sędziego trafimy. Czyli loteria. to ja już wole w totka zagrać.

Lepszy rydz niz nic.. przynajmniej jest szansza tej "wygranej" tzn. z tego co widze to juz nie bedzie -.-

chociaz w sumie jak to odrzuca, to moze pomysla nad nieco bardziej udoskonalona wersja tej ustawy..

caly czas tylko nadzieja.. i ta pier*****a bezsilnosc :(

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+