Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hesi Pk 13/14 Hydro Kokos


panicz

Recommended Posts

witam, z pośpiechu i przez omyłkę zamówiłem ten oto nawóz. po odebraniu przesyłki okazało się, że dostałem większą butlę niż zamówiłem, ale nie w tym rzecz... da się go stosować do gleby? jeśli tak to w jakich proporcjach? używał ktoś?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ciężka rozkmina, niby pk od canny ma ten sam skład. sprawdzałem dawkowanie canny wychodzi 15ml/10l za to w przypadku tego nawozu hesi stopniowo od 2,5ml do 15ml na 10l wody. jak nic nie wymyślę to najwyżej zwrócę ten nawóz, chociaż szkoda bo drugie tyle wyszło mnie gratis

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

stosuj to jak kazde inne pk po prostu hesi poszlo po rozum a tak dokladnie po kase do kieszeni robiac 2 produkty Phosphorus Plus oraz PK13-14, Canna znowu zaleca PK13-14 do ziemi i hydro, stosuj te pk tak jak PK Canna i bedzie ok. co do dawkowania Canna zaleca jednorazowa 100% dawke nawozu czyli 15ml/10L a Hesi radzi stopniowo budowac dawke ale i tak na koniec ona laduje na 15ml/10L

Jesli byl bym toba to kupil bym do tego jeszcze Phosphorus Plus i byl bym w seven heaven

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie karze Ci stosowac ich 2 na raz. Przeczytaj co Ci napisalem predzej stosuj jak PK Canna czyli dla uprawy w ziemi dajesz w 3cim tyg flo lub jak pokaza sie pierwsze kwiatki po czym przeskakujesz od 4tego tyg na Phosphorus Plus a potem na ostatnie 3tyg przed scinka mozesz albo dac wieksza dawke phosphorus lub pk ( preferowal bym PK IMO ).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stary ja Ci nie karze kombinowac tylko mowie Ci z mojego wieloletniego doswiadczenia, sam tak robie, a co bloom complexu to ja myslalem ze ty masz ? Stary PK czy Phosphorus to tylko dodatek podstawowy nawoz musisz miec to podstawa !! Osobiscie zamiast Bloom od Hesi polecal bym Ci Canna Terra Flores dziala idealnie w polaczeniu z PK13-14 i Phosphorus Plus

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+