Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Uwielbiają Kokę - Żądają, By Była Legalna


m4t3k

Recommended Posts

Jeżeli spojrzeć na to z etnobotanicznego i antropologicznego punktu widzenia, lub po prostu z ich punktu widzenia, to nasza zachodnia cywilizacja jest wobec autonomicznych mieszkańców tamtych rejonów świata jest BRUTALNA DO GRANIC MOŻLIWOŚCI! :mellow:

a za tym wszystkim stoi marionetkowy ONZ i amerykańskie pajace!

(jak z sąsiadem, 75 letnim słuchaczem Radia Maryja, panem Zbyszkiem o tym rozmawiałem to stwierdził ze to wina... żydów!! Komunistów!! i ewentualnie... faszystów!! )


co to się dzieje w tym kraju??...eh... idę :wodna: ! bo znam lek... :ganja:

Link to comment
Share on other sites

ja chciałbym się tylko dowiedzieć dlaczego ONZ to obchodzi, co Stany zjednoczone mają do tego ? heh, śmieszne.

Już mówię ONZ została powołana do kontroli państw 3 świata ale głównie Afryki. Afryka i te kraje mają być trzymane z dala od rozwoju jak długo tylko możliwe (głównie chodzi o kontrolę populacji i dostęp do technologii), bo nikomu nie jest to na rękę a na pewno nie bogatym państwom tego globu. Poza tym ONZ jest w 100 procentach kontrolowane przez USA a ten kompleks militarno-przemysłowy nie ma interesu w tym aby koka szła bez kontroli CIA i zalewała rynki głownie USA. Krótko mówiąc tam gdzie Usa nie ma nad czymś kontroli lub surowców strategicznych tam sprawy toczą się teoretycznie swoim biegiem ale sprawy nie toczą się nigdy swoim biegiem gdy tylko jest albo ropa albo jakikolwiek interes USA.

Żyjemy w ciekawych czasach a Egipt i te miliardy jakie USA wpakowało w jego armię, Obama który długo milczał i wreszcie przemówił świadczą jak strategiczne znaczenie ma Kanał Sueski,Egipt jest jak popatrzycie na mapę ściśnięty pomiędzy Libię a Telawiw heheh

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+