Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zapach


Lucjan

Recommended Posts

Właściwie to mam jedno pytanie.

Mój box stoi w pokoju którego nie używam wcale będą w nim 2 rośliny na okrągło z czego przynajmniej 1 będzie kwitnąć. Mieszkam na 4 piętrze i pytanie: czy jak pouchylam okna, drzwi od pokoju będą prawie non-stop zamknięte i do wszystkich kontaktów w pokoju powsadzam odświeżacze powietrza typu airwick to da rade? Chodzi głównie o to żeby smrodek się na klatkę schodową nie wydostawał.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

cięzko powiedzieć. Zależy na jakie rośliny trafisz. Jak na mocno pachnące, to napewno w całym mieszkaniu bedzie czuć, na klatce raczej nie.

Jakbyś jakoś super uszczelnił te drzwi od pokoju, to może i zapach by nie uciekał. Ale jednak czasami zawieje CI w te uchylone okna i wiatr przepchnie pachnące powietrze do reszty mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz jest gnomo, dojdzie jedna white domina od bebooka a po kosie gnomo bedzie jedna WR auto od GGS. Te WR od grzesia z poprzedniego sortu w ogóle prawie nie pachniały mam nadzieje że ta też nie będzie.

Zresztą ch*j tam w grudniu będzie 13-tka :zjarany: to pomyśle o jakimś zestawie dark room. A teraz jakoś dam rade

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+