Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zapach


Lucjan

Recommended Posts

A wiec idzie zima i nie bedzie tak dobrze jak w lecie, że otwieram okno i jest spoko. Boje się o zapaszek..... Nie chce inwestowac kolejnych paru dyszek na jakies filtry bo wychodzi że tu pare zl, tu pare zl i znowu 100zl idzie. Myslalem nad kupnem wegla aktywnego, ale czy trzeba do niego robic filtry czy może wystarczy jak bym go w woreczkach zwiazal ??

Słyszałem że wegiel aktywny mzoemy sami otrzymac poprzez zweglenie chleba, ale nie chce mi sie w to wierzyc.

Jakies pomysły ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moze sprobuj wynorac jakis przewod, rure plastikowa z garazu albo przewod wentylacyjny wsyp wegiel aktywny do przewodu, a na koncu przymocuj wietraczek .....

mniej wiecej o cos takiego mi chodzi :bongo:


ale jakiego duzego masz tego boxa ?? bo ganaralnie jezeli masz jakiegos wiekszego to zeby wegiel spelnial funkcje musi go tam troche byc - w sesie duzo ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miał ktoś z was to??

 

 

KOSTKI ZAPACHOWE, NEUTRALIZUJĄCE SMELL-EX 3x10gr

 
-kostki neutralizujące, zapachowe Smell-Ex 
(90% neutral + 10% lemon)
-skutecznie neutralizują niechciane zapachy
-można je używać niezależnie lub montować do urządzeń firmy Vaportek (Compact, Easy Twist, Kratka, Torebka, Vaportronic) 
-niezwykła wydajność 1 kostki 10gr pozwala na zniwelowanie niechcianego zapachu w pokoju (lub w aucie).
-w zależności od sposobu i intensywności użycia wystarcza na 2 do 4 tygodni 
-cena za opak. 3 kostki po 10gr. (4,5x3x1cm) 
-świetnie sprawdzają się położone przy wylocie wentylacji boxa 
 
 
Produkty firmy Vaportek są używane również przez FBI, Policję w USA, Straż Pożarną, w schroniskach zwierząt oraz przez firmy zajmujące się profesjonalną neutralizacją zapachów po pożarach, powodziach itp. oraz przy wszelkich uciążliwych zapachach !!! 
Zobacz i przekonaj się: www.vaportek.com !


Jeżeli tak to jak tego używać?? Postawić w boxie czy przy wentylatorze??

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

węgiel aktywny[drzewny w postaci pyłu]

...węgiel do grilla też sie nadaje chociaż zawiera klej jednak po zmieleniu zachowuje wylącznie właściwosci wegla...

Źródło : http://www.pirotechnika.pun.pl/

Niewiem czy działa, mam w domu trochę węgla drzewnego wiec dziś spróbuje i opisze efekty.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Potwierdzam miałem inny specyfik pochłaniający zapach hu*a to dawało, nawet w 1% nie osłabił go

 

 

Tz o Psy to ja się nie boje bo mieszkam na wsi ) Tyle ze mieszkam jeszcze ze starszymi i nie chce by zczaili zapaszek..... Zreszta nie chce by w calym domu walilo konopią bo cos sie domysla i bedzie przypal.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wszelkie neutralizatory zapachu gó**o dają. Serio testowałem już wiele. rozwiązaniem jest filtr węglowy. Jednak żeby działał on naprawde dobrze, to musi być duży. Co za tym idzie wentyl tez musi być spory, a taki robi duży hałas.

Innym wyjściem jest ozonator (nie jonizator). Działa on dość nieźle, pod warunkiem, że nie jest to chińska ściema z allegro, bo jest tam cała masa ozonatorów, które w praktyce okazują się tylko jonizatorami lub wytwarzają tyle ozonu co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+