Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MJ + Tytoń i do rury ??


mamamakota

Recommended Posts

A myślicie że tytoń osłabia moc MJ ?? Że np. lufa czystego będzie mocniejsza czysta niż wymieszana z tytoniem ??

to chyba oczywista oczywistość ,że bardziej się uklepiesz 1 czysta lufa niz 1 szkiełkiem z tytkiem

osobiście nie jaram ze szkła z tytoniem bo po prostu mi to nie smakuje ,poza tym po co się truć

"kiedy jaramy towar, w bibułkę go kręcę"

"dodaje tytoniu ale tylko troszeczkę"
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Coooo ?? nieeee no tak sie nie robi, szczerze mowiac nie znam nikogo kto by mieszal tyton z zielenią, to jest niezgodne z kodeksem prawdziwego palacza ;) ja raz mieszalem ale to mi zaproponowal kumpel z innego miasta na studiach i powiem szczerze NIGDY WIęCEJ.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem tak, koledze pewnie chodziło że matexu będzie "więcej"
Ale chodzi tylko o to że będzie więcej objętościowo, ale nie jakościowo. Będzie więcej buchów, ale to już lepiej nabić te 1 nabicie do Dupki od lufki i każdy spali swoją "dupkę"
Niż mieszać z tytexem. Co do wiadra zgodzę się z poprzednikiem, dało by w płuco i to ostro.
Do wiadra tylko czyścioch. Jointy też preferuję czyściochy ;) Lepiej skręcić mniejszego, ale za to czyściocha, zresztą co za różnica czy z tytexem czy slima czyściocha? Haj ten sam tylko buchów mniej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+