Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

MJ + Tytoń i do rury ??


mamamakota

Recommended Posts

Czy myślicie że opłaca się mieszać staf z tytoniem ? Mam jedną lufe palenia, dobrego, chcemy to palić na 4 ( mocny towar prosto z holandi, już wcześniej paliłem w tyle samo osób i tyle samo towaru i dobrze kopało ) tylko teraz chciałbym zrobić sobie wiaderko z tego, niestety paląc na 4 raczej nie mam możliwości. Pomyślałem jednak że jak wymieszam z tytoniem to wyjdą z tego 3-4 lufy, tylko czy paląc taką mieszanke z wiaderka kopnie mnie jak należy czy tytoń osłabi MJ ??

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ze sie oplaca mieszac Ale jesli masz na jedna lufe to duzo se nie popalicie w 4 osoby, wiec lepie dodaj 1/4 szlugi i spal se to sam lub z jakims ziomkiem. I lepiej bedzie lufe nabic bo wiadra to szkoda montowac na 2 nabicia :elo:

Link to comment
Share on other sites

To w sumie nie będe mieszał bo jak wiadro to z pełnej lufy tylko ;] albo zmieszam 50/50 żeby tak szybko nie poszło i każdy se ruwnomiernie popalił a nie żeby pierwszy ściągnoł dobrego bucha a ostatni komete Niby jedna lufa na 4 mało, ale akurat będe palić z ziomami co mało palą, okazjonalnie wręcz a ja sam mam bardzo niską tolerancje na MJ więc powinno być dobrze. A do tego jak pisałem, towar wyjątkowo dobry, nigdy takiego silnego jeszcze nie miałem :zjarany:
Pozdro

Link to comment
Share on other sites

W jednej miejscowosci, z której biore g, czasami jest tak że dostaniesz 2 rury czysciocha, a jak są 3 osoby to trzeba dodac tytu:D teraz już dostajemy dobre g bo po 8 rur czyściocha :D Ale tyt to podstawa :D

P.S Obecnie mieszam:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+