Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

MJ + Tytoń i do rury ??

mamamakota

Recommended Posts

Czy myślicie że opłaca się mieszać staf z tytoniem ? Mam jedną lufe palenia, dobrego, chcemy to palić na 4 ( mocny towar prosto z holandi, już wcześniej paliłem w tyle samo osób i tyle samo towaru i dobrze kopało ) tylko teraz chciałbym zrobić sobie wiaderko z tego, niestety paląc na 4 raczej nie mam możliwości. Pomyślałem jednak że jak wymieszam z tytoniem to wyjdą z tego 3-4 lufy, tylko czy paląc taką mieszanke z wiaderka kopnie mnie jak należy czy tytoń osłabi MJ ??

Pewnie ze sie oplaca mieszac Ale jesli masz na jedna lufe to duzo se nie popalicie w 4 osoby, wiec lepie dodaj 1/4 szlugi i spal se to sam lub z jakims ziomkiem. I lepiej bedzie lufe nabic bo wiadra to szkoda montowac na 2 nabicia :elo:

To w sumie nie będe mieszał bo jak wiadro to z pełnej lufy tylko ;] albo zmieszam 50/50 żeby tak szybko nie poszło i każdy se ruwnomiernie popalił a nie żeby pierwszy ściągnoł dobrego bucha a ostatni komete Niby jedna lufa na 4 mało, ale akurat będe palić z ziomami co mało palą, okazjonalnie wręcz a ja sam mam bardzo niską tolerancje na MJ więc powinno być dobrze. A do tego jak pisałem, towar wyjątkowo dobry, nigdy takiego silnego jeszcze nie miałem :zjarany:
Pozdro

W jednej miejscowosci, z której biore g, czasami jest tak że dostaniesz 2 rury czysciocha, a jak są 3 osoby to trzeba dodac tytu:D teraz już dostajemy dobre g bo po 8 rur czyściocha :D Ale tyt to podstawa :D

P.S Obecnie mieszam:D

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+