Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dziarka


franzu

Recommended Posts

No wiec tak, postanowilem sobie zrobic dziarke na moim troche oszpeconym bliznami po oparzeniach lewym przedramieniu. Chce tam miec taka jakby skuniawą gałązkę z napisem co do ktorego sie nie zdecydowalem ale prawdopodobnie bedzie to Hardcore Smoker lub samo Smoke czcionka caligraphic. Teraz moja prosba jesli ktos ma jakies rysowane obrazki ganjuchy niech wrzuci w tym temacie, im wiecej tym lepiej. W koncu bede mial to na cale zycie wiec trzeba mądrze wybrać i miec z czego ;)Chyba ze ktos ma talent i potrafil by cos takiego stworzyc to rowniez bylbym wdzieczny.

Jesli sami macie jakas dziarke z ganja wrzuccie fotke, tez chetnie obadam ;)

PS. Jak ktos ma zamiar mnie pouczac i hejtowac pomysl to lepiej niech nic nie pisze. Jestem dorosly i to moja decyzja wiec ja uszanuj.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hahaha ale lipa...ja bym za cholere nie zrobił sobie czegoś takiego :D śmiac mi sie chce troche z typow co są wyobwieszani roznego typu podkoszulkami, breloczkami itp :D

a tak z innej strony to troche glupio bym sie z tym czul przy swoich dzieciach czy kimś tam za te 20lat :P

ale to twoja decyzja :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Franzu najpierw lepiej uderz do jakiegos salonu tatuazu i zapytaj o to miejsce z bliznami czy mozna to pokryc bo sam robilem dziarke i gosciu ewidentnie odradzial mi pokrycie blizny.

ja poszlem do salonu i powiedzialem co chce miec i gosc wykonal mi perfekcyjny szkic markerem jak to bedzie dokladnie wygladac :)

Pozdro i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

franzu, dobrze sie zastanow, bo tatuaz to jedno ale tatuaz o takiej tematyce to cos innego, byc moze palisz duzo itp, ale kiedy zalozyc rodzine, albo sie zestarzejesz i bedziesz myslal o usunieciu itp.

sam mam tatuaz ale takiej dziary jak ty bym sobie nie zrobil.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+