Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Dziarka


franzu

Recommended Posts

Dzięki technik
Pewnie właśnie coś koło tysiąca, moim zdaniem najlepiej na plecach ;]

Franzu - Ja bym się zastanowił, bo gdyby zostawić tak jak jest, to przynajmniej miałoby to wydźwięk globalny, tzn. za granicą nikt by nie udawał że nie wie o co chodzi ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sam będę robił w niedługim czasie dziarę o tej tematyce bo wiem że nigdy nie będę żałował że ją zrobiłem
mój wybór co sobie robię i h*j mnie wali czy to komuś się podoba czy nie robię to dla siebie i wiem że na starość nie będzie mi to przeszkadzać a raczej będzie mi przypominać o pięknych młodzieńczych czasach i o ziomkach i o wszystkim co robiłem za młodu
a po za tym co ma żona i dzieci do dziary ?? hehe jak jej się nie będzie podobać to wcale nie musi moją żoną zostawać hehehe znajde sobie taka która wytatuuje sobie coś podobnego

a to sobie chcę wydziabać

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na sponatnie to jest dyskusja tutaj, poniewaz gadam tez z ludzmi ktorzy siedza w tej tematyce (mam na mysli tatuaze). teraz za bardzo nie mam czasu sie tym zajmowac bo troche przyleniłem ostatnio i mi sie troche roboty skumulowalo, ale moze gdzies na weekendzie juz zaprezentuje wam konkretny wzor. Nie wrzuce sobie byle czego i dobrze chce to przemyslec wiec nigdzie mi sie nie spieszy.

@Lolo: wy*****e... istnie wy*****e. ale to bardziej na brzuch, plecy, albo noge tam gdzie troche wieksza plaska powierzchnia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hehe wiesz bez sensu sobie dziarać gandzie, palenie to nie jest coś żeby się afiszować tylko żeby sobie porozkminiać i poczilałtować;) Lepiej sobie walnij coś innego co będzie ci pasować;) Radze się długo zastanowić bo zmazanie to nie bajka;) Zresztą wiem coś o tym, mam taką dziare którą lubie chociaż wielu ludzi już mi mowiło że powinienem usunąć ale wbijam w to

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+