Skocz do zawartości
thc-thc

grower

"Hotel dla palaczy marihuany"


weeed

Recommended Posts

W Los Angeles otwarto pierwszy hotel przyjazny palaczom marihuany. Historyczny hotel Normandie w dzielnicy koreańskiej w Los Angeles otwarto dla specjalnych klientów - palaczy marihuany

Otwarcie nie przypadkiem odbyło się 20 kwietnia, w dniu, który jest nieoficjalnie obchodzony jako święto marihuany.

"To było naprawdę logiczne. To jest duże miasto. Oni mnie tutaj potrzebowali, a ja potrzebowałem zmiany" - powiedział Los Angeles Times założyciel Dennis Peron.

Inwestor John Evangelista kupił hotel w styczniu i zaproponował Peronowi, działaczowi na rzecz zalegalizowania marihuany w Kalifornii, by utworzył "pot-tel" (hotel dla palaczy marihuany) - donosi Times...

...

Hotel Normandie ma oferować specjalne dwudniowe pakiety za 420 dolarów. - Niepotrzebny będzie ręcznik wciskany we framugę drzwi, żeby zapobiec wydostawaniu się słodkiego zapachu - mówi założyciel.

Jak w wielu innych kwestiach dotyczących narkotyków, sprawy legalizacji i praktyki nie są jasne. Nie wiadomo na przykład czy żeby w hotelu kupować i palić skręty potrzebna będzie recepta (według obowiązującego w Kalifornii prawa marihuana jest legalna jako środek leczniczy przepisany przez lekarza). Nie wiadomo także, jaka czy i jaka ilość trawki będzie dostępna w cenie pokoju.

Na pewno będą automaty w hotelowym lobby ze smakowitymi przekąskami, na wypadek gdyby głód dopadł któregoś z gości w środku nocy.

Richard Eastman współpracujący z Normandie działacz na rzecz legalizacji marihuany powiedział Timesowi, że hotelowe motto brzmi: "Zapomnij o Amsterdamie, wszystkie drogi prowadzą do Normandie".

"Nie potrzebujesz paszportu, żeby przybyć do Hotelu Normandie. Nie potrzebujesz biletu na samolot, żeby przybyć do Hotelu Normandie. Wystarczy metro, autobus albo taksówka, jesteśmy ulokowani w centrum wszystkiego" - dodaje.

Źródło: www.interia.pl

Haha, ja tam chyba jade :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Płacić 420 dolców żeby się spokojnie najarać ? Jak dla mnie to lekka przesada i pomysł raczej niewypał, przecież w Kaliforni i tak sobie jarają na lajcie więc po co płacić tyle kasy za hotel w którym można palić zioło? W większości hotelów na świecie możesz palić zioło bo kto Ci zabroni?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+