Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Policjant uprawiał marihuanę w garażu


gavlas

Recommended Posts

Jak dla mnie bomba: P

Policjant uprawiał marihuanę w garażu

Zarzut uprawy konopi indyjskich postawiła w sobotę Prokuratura Rejonowa w Pucku miejscowemu policjantowi. Zakazaną uprawę ponad 50 krzaków znaleziono w czwartek w garażu w Pucku (Pomorskie). Użytkownikiem pomieszczenia jest 22-letni funkcjonariusz.
Szef Prokuratury Rejonowej w Pucku, Piotr Styczewski powiedział, że policjantowi zarzucono, że w okresie od stycznia do marca br. wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii uprawiał konopie indyjskie a hodowla mogła dostarczyć znacznej ilości narkotyków.
 
Jak dodał, wobec funkcjonariusza zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz wpłaty kaucji w wysokości 5 tys. zł.
 
W sobotę policjant został przesłuchany. Nie przyznał się do uprawy konopi. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
 
Na hodowlę marihuany natrafiono przez przypadek. W czwartek po południu anonimowy rozmówca poinformował policję, że w garażu nieopodal puckiego targowiska prawdopodobnie wybuchł pożar. Na miejsce pojechała straż pożarna i policja. Po ugaszeniu ognia okazało się, że w pomieszczeniu, z którego wydobywał się dym, znajduje się kilkadziesiąt krzaków marihuany. 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na SB pojawił się ten temat gdy były newsy w radio :D Ale teraz wiadomo ile ziomek miał lat. Jak dla mnie podsumowując temat: 1. ziomuś powinien trochę pomyśleć o obciążeniu instalacji zanim zrobił sobie grow room z garażu. Ma to co chciał na własne życzenia, 2. to był je...bany pies, więc mi go nie żal. I co, sam miał zamiar wszystko wyjarać? Jak nie - to jest bandytą do kwadratu (a to nie jest wyjątek w tej firmie, i rozmowa na oddzielny temat :D)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+