Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

rak kości


materac48

Recommended Posts

A powiedz mi z jakiego powodu chcesz iść i o tym porozmawiać z lekarzem? Konopia w naszym kraju ma olbrzymią konkurencję wśród leków przeciwbólowych. Lekarz w żadnym wypadku nie poleci jej stosowania, a to z tego względu, że nie może - nie znajduje się na liście leków, a więc nie znajduje zastosowania w terapiach pomocniczych przy leczeniu nowotworów. Jak będzie nieogarnięty to jeszcze pomyśli, że chcesz go nagrać albo sprawdzić. Jeśli chcesz pomóc dziewczynie to nie marnuj pieniędzy na flaszki tylko dowiedz się więcej o terapii witaminowej. Tu masz pomocniczego linka

Terapia megawitaminowej.

A tu masz linka do filmu: "Jedzenie ma zna..."  . Być może są w Polsce kliniki, które pomogą jej wyleczyć raka nieinwazyjnie i skutecznie. Co do MJ to uświadamiaj ją, a jak masz jej dać zapalić to przez waporyzer - i tak ma mnóstwo toxyn w sobie, po co jej dokładać więcej? Pozdrawiam, życzę jej zdrowia, a Tobie wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładniej to chodzi o to że ma guza na nodze.

ile cm ten guz ? powiekszal sie? odczuwala bol ? guz byl wyczuwalny ? jakie objawy procz tego guza miala? i jak go wykryli jakie badania ?

sorry, ze tak wypytuje, ale mam znajomka ktory tez cos tam mowi ze wyczuwa zgrubienie na nodze i tak powiazalem to..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jsli ma guza na nodze i ją boli to przeczytaj to

Lekarze z Centrum Medycznego Szeba przez pół roku podawali marihuanę 20 pacjentom. Wśród nich była m.in. młoda kobieta chora na raka. Narkotyk, który paliła w specjalnej izolatce przy otwartym oknie, łagodził ból.

Wydaje mi się ze marysia złagodziła by ból nogi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moja ciocia ma raka płuc z przerzutami na mózg i na kości. Wiadomo, że już z tego nie wyjdzie :(

Wcześniej też miała raka (piersi), ale dzięki chemii i dobremu nastawieniu udało jej się z tego wyjść...

Czy w tym przypadku zapalenie lub lepiej zjedzenie lub inhalacja marihuaną pomogłaby jej?

Chciałbym, aby to pomogło w uśmierzeniu jej bólu, spowodowało aby jej ostatni dni, tygodni lub może nawet miesiące (jedna wielka niewiadoma) spędziła

nie odczuwając tak mocno ciężkiego brzemienia choroby.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moja ciocia ma raka płuc z przerzutami na mózg i na kości. Wiadomo, że już z tego nie wyjdzie :(

Wcześniej też miała raka (piersi), ale dzięki chemii i dobremu nastawieniu udało jej się z tego wyjść...

Czy w tym przypadku zapalenie lub lepiej zjedzenie lub inhalacja marihuaną pomogłaby jej?

Chciałbym, aby to pomogło w uśmierzeniu jej bólu, spowodowało aby jej ostatni dni, tygodni lub może nawet miesiące (jedna wielka niewiadoma) spędziła

nie odczuwając tak mocno ciężkiego brzemienia choroby.

Co o tym sądzicie?

Użycie marihuany w takim wypadku jest jak najbardziej wskazane. Nawet jest bardzo prawdopodobne, że lekarz zgodziłby się dla Twojej cioci Bedrocan sprowadzić.

Marihuana przy nowotworach stosowana jest głównie dla zmniejszenia, zlikwidowania bólu i poprawy apetytu. Przy chemioterapii pomaga na jej uboczne skutki takie jak mdłości i złe samopoczucie.

Gdy konieczne jest użycie morfiny, marihuana pozwala na używanie mniejszych jej dawek, przez co zmniejszają się efekty uboczne morfiny takie jak: mdłości, brak apetytu, 'zastój' organizmu, ospałość/senność...

Palenie jest niewskazane. Najlepiej przyrządzić potrawę z zawartością THC, albo poświęcić trochę kasy na waporyzer.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przed chwilą na TVP2 w Pztaniu na ðniadanie było o konopiach leczniczych. Była przedstawiona historia H. Wypowiadał się jakiś ekspert i minister zdrowia, co ważne wypowiadali się oni dość przychylnie w stosunku do leczenia konopiami. Szkoda że włączyłem troche za późno. Nagrałbym i wrzucił na YT :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+