Skocz do zawartości
thc-thc

grower

JAMAJKA 2010 - fotorelacja


budda74

Recommended Posts

nie powiem, że nie - pierwszego dnia byliśmy ostrożniejsi w kontaktach z Jamanami. Możesz się przed nimi ukrywać ale po co?

Jamajczycy są bardzo sympatyczni, uśmiechnięci. Wszystko jest: no problem! Biały nie jest zazwyczaj w stanie przejść bez zaczepiania (jak się nazywasz?, skąd jesteś?, pierwszy raz na Jamajce? Kup materiał, mam najlepszy! itp :D) Są w stanie zatrzymać się samochodem na ulicy żeby z Tobą pogadać! :)

Wiadomo: biały = turysta = kaska

Nie spotkaliśmy się nigdzie gdzie byliśmy z niechęcią. Wszyscy Jamani zgodnie twierdzą, że niebezpiecznie jest jedynie w stolicy - Kingston. Podobno niezłe gangsta rządzi w mieście (a może mieli na myśli po prostu ich rząd? :D).

Sam jestem ciekawy co wyrośnie z tych sionek. Jak pisałem - 15cm roślinki już mocno kwitły jakby były z AF.

Na polu ziomki tylko podlewali czystą wodą, zero nawozów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja również przeglądałem tą fotorelację już chyba kilkanaście razy:) Bombowo:)

Co do zamieszek itd, to był program z Rossem Kempem i między innymi pokazywał jaka ma się sytuacja na Jamajce i trzeba przyznać, że nie wyglądało to optymistycznie, ale dodam, że sytuacja miała miejsce tak jak napisałeś w Kingston, a po drugie, walki odbywały się pomiędzy sobą, tzn rejonami, gangami itd.. O turystach o ile pamiętam nic nie wspominał ;)

A co do sionek to po prostu muszę je mieć hehe ;) No masakra szok i w ogóle :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A że maleństwa kwitły - to tam chyba cały rok jest około12/12?

ja raczej obstawiałem wcześniej jakieś geny AF (planty nie osiągają też jakiś sativowych rozmiarów :D) ale po zastanowieniu - rzeczywiście słońce wschodziło ok. 6.30 i zachodziło ok. 18.30. W obu przypadkach bardzo (jak na polskie warunki) szybko, bo jest o wiele bliżej do równika

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

coś mi sie wydaje ze 14/10 to max to zalezy od szer geogr np znajomy mi mowil co mieszka na islandi ze tam maja czasem tak ze np ze 3h słońca a potem ciemno caly czas i tk pracuja normalnie w ciemnosciach hehe A jamajke skojarzylem ze to tak mniej wiecej jak Indie od rownika a tak tam jest no al i odmiana np na polnoc w mexyku to tez uprawiaja takie slabe ale wielgachne sativki. Wątpie aby te z jamajki mialy jakis af. A wlasnie jak wyglda w praktyce odprawa szukaja ganji tzn czy ostro tzn psy do wykrywania, rewizja ubran i dokladna bagazu etc czy raczej tylko wyrywkowo?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja się nie upieram że mają AF :D Tylko się temu dziwię :unsure:

Oświetlając planta bez AF 12/12 raczej nie uda się osiągnąć przy 15cm roślinie ostrego kwitnienia (kwiaty po ponad 1cm, grube pistle) ?

Zobaczymy jak się będą zachowywać gdy pękną pierwsze pechy :D

 

A wlasnie jak wyglda w praktyce odprawa szukaja ganji tzn czy ostro tzn psy do wykrywania, rewizja ubran i dokladna bagazu etc czy raczej tylko wyrywkowo?

co robią z bagażem - mogę się jedynie domyślać po odprawie bagażowej, pieski po nim biegają na pewno :D. W obie strony bagaż podręczny jest oglądany tzn. musisz wszystko wyjąć na taśmociąg do kuwet- skrzynek i tam to jest jeszcze prześwietlane (wszystko z metalem - idą więc paski, buty, zegarki itp). W obie strony jest też wyrywkowa kontrola osobista. Chciałem żeby mi dziewczyny z odprawy celnej w Montego Bay też zrobiły osobistą ale było już za mało czasu do odlotu ;(, choć po krótkiej wymianie zdań padła przecież komenda od gals żebym zdjął spodnie :D

Przy powrocie jest lepiej :D Wiadomo - legenda Wyspy żyje! :D:zjarany:

Tak więc we Frankfurcie przywitały nas psiaki i psiaki - w mundurach i po cywilu. Niczego raczej (palenia) nie jest się w stanie przewieźć do Europy. Ani przy sobie ani w bagażu :unsure:

I kończąc tego przydługiego posta - może na Jamajce, tak jak i u nas, palenie jest nielegalne, to u nas choć pestki są na legalu :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+