Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

JAMAJKA 2010 - fotorelacja


budda74

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od lat mam takie marzenie, pojechać na jamajke i mieć własne pole z zajebistym siuwaksem;) Hehe, muszę kiedyś się tam wybrać, fotorelacja po prostu idylla. Ciekawe czy dałoby się tam normalnie zamieszkać, zamiast spie*dalac do angli czy innej irlandi to na jamajkę

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Puszkaa

Budda a Ci kolezcy z plantacji to miejscowi growerzy(dilerzy)? Jak ich poznales? :D Ciekawi mnie ogolnie sama wyprawa na plantacje :D szkoda, ze sami nie poszliscie w gory po palenie :D zajebiste musza byc landrace 100% :D ajj zazdroszcze wam wycieczki :D pewnie macie co wspominac :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Od lat mam takie marzenie, pojechać na jamajke i mieć własne pole z zajebistym siuwaksem;) Hehe, muszę kiedyś się tam wybrać, fotorelacja po prostu idylla. Ciekawe czy dałoby się tam normalnie zamieszkać, zamiast spie*dalac do angli czy innej irlandi to na jamajkę

wiadomo, na plaży w Negrilu, w cieniu daszka hotelowego baru jest zaje... :D ale widzieliśmy dużo więcej niż zrobiliśmy zdjęć - to jest biedny kraj. Ludzie mieszkają po wioskach głównie w domkach, które uderzająco przypominają polskie altanki na działkach pracowniczych niektóre wyglądały jakby za chwilę miały ześlizgnąć się ze zbocza, na którym zostały postawione.

Wyszliśmy z Niką z założenia, że nie robimy zdjęć obciachowych miejsc z ich mieszkańcami. O tym co jest obciachowe decydowaliśmy sami :D Czułbym się źle fotografując ich z ich biedą

Średnie wynagrodzenie dzienne na Jamajce to (podobno) 10$

Z uprawy raczej byś się nie utrzymał - bo uprawia pół wyspy :D

 

Budda a Ci kolezcy z plantacji to miejscowi growerzy(dilerzy)? Jak ich poznales? :D Ciekawi mnie ogolnie sama wyprawa na plantacje :D szkoda, ze sami nie poszliscie w gory po palenie :D zajebiste musza byc landrace 100% :D ajj zazdroszcze wam wycieczki :D pewnie macie co wspominac :D

wyprawę zorganizował nasz miejscowy ziomek - Jimmy (wiózł nas z lotniska i kręcił pierwszy stuff :D) . Ma koleżkę, który jeździ po wyspie i rozwozi cośtam. On nas tam zawiózł. Gdybyśmy mieli iść sami zajęło by nam to kilka dni. A tak dokładnie to gdzie mielibyśmy iść? W stronę gór i pytać o ganja farmerów? :D :D :D

Na Jamajce dealerów nie trzeba szukać tylko się od nich odganiać :D

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślę, że turystyka to podstawowe źródło ich dochodów. Ale cała wyspa nie nadaje się do tego (brak plaż).

Jeśli chodzi o współmieszkańców hotelowych to w wiekszości Włosi, trochę Niemców, Francuzów, Angoli.

W porównaniu z większością polskich plaż - ludzi jest o wiele mniej, ale to nie jest porównywalne, tak sobie myślę :D :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Budda a murzyni was się nie czepiali bo mi znajoma mowiła że tam mogą zabić białego człowieka

Tak jak wszedzie hehe szczerze to nie slyszalem, zeby ktos pojechal na wakacje na jamajke i wrocil w worku :D

Zdjecia kozackie :D i wyprawa rowniez. A co do uprawiania maryski i nie znajomosc odmian... wiekszosc ludzi, ma zle stereotypy :D typu, ze jamajczycy to tylko popatrza na nasiona i odrazu wiedza co za odmiana, ile bedzie kwitla i ile wyjdzie stafu :zmiazdzony:

To sa typowi rolnicy maja siona z dziada pradziada :D byc moze jakies tamtejsze ibl, co moglo by byc zajebista baza do robienia ustabilizowanych krosow z naszymi odmianami :D No i pokazuja dobitne, ze uprawa marychy polega na prostocie, a 80% ludzi tutaj robi z tego czarna magie i wymysla jakies w zasadzie niepotrzebne pierdoly :P

Pozdro i naprawde zazdroszcze wyprawy :D

btw. oni nie stosuja nawozow no nie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+