Skocz do zawartości
thc-thc

grower

JAMAJKA 2010 - fotorelacja


budda74

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeśli chodzi o samą wycieczkę to koszt na 2 osoby (1 tydzień pobytu - jedzenie i alko do oporu, przelot w obie strony do i z Frankfurtu n. Menem, transfer z lotniska do hotelu i spowrotem) to koszt ok. 2 600 EURO. Ale widziałem też już za ok. 1 000 E za osobę. Na 2 tygodnie jest niewiele drożej. Najwięcej kasy pochłania lot.

Kasa jaką potrzebujesz na miejscu zależy od Ciebie. Wiadomo: prezenty, t-shirty i... MJ :D

Nam nie udało się wydać całej jaką wzięliśmy :D

Jechaliśmy z niemieckiego biura podróży. Polskie biura chciały od nas po 14 000 zł od osoby!!! :blink:

Co do uprawy to chłopaki moczą nasiona i ...do przekopanej gleby. Zabiegi pielegnacyjne jakie preferują to głównie podlewanie (musieli zamontować pompę i ciągną wodę z rzeki) i wyrywanie facetów :D Rozmawialiśmy o fim i ziomale kumają o co hallo.

Suszenie jest proste - wieszasz roślinę na trzy dni w cieniu na oucie i masz gotowy matex :D

O curringu nikt tam nie słyszał :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mozna powiedziec ze taka ganje zapalimy tylko na jamajce i nigdzie indziej.

 

właśnie po to przywiozłem sionka żeby można było też i u nas :D Jak nie czystą to crossy będą na pewno i pod polskie niebo.

Będzie okazja się przekonać bo od przyszłego tygodnia będzie je można wygrać w konkursie na forum

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

właśnie po to przywiozłem sionka żeby można było też i u nas :D Jak nie czystą to crossy będą na pewno i pod polskie niebo.

Będzie okazja się przekonać bo od przyszłego tygodnia będzie je można wygrać w konkursie na forum

Nasionka prosto z jamajki! ajjj ...budda..wez mi smaków nie rób juz..xD...(dajcie mu bana) hahahaha..a tak serio...to byś mogl cos wiecej napisac o konkursie :>

Bless!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+