Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Taka tam historia


Macia

Recommended Posts

Na tym forum sie spotkaliśmy, na tym forum pożegnalismy by spotkać się znowu po paru miesiącach. Na pewno nikt, albo garstka osób z forum pamięta dyskusje z Vexxem czy rozmowy z Macią ;-)

Na czacie forumowym gadalismy kiedy on byl tam ja tu. Po pol roku zobaczylismy na oczy i od lipca tamtego roku jestesmy razem. Chcialam napisac, że jest mi dobrze i ze czasami forumowe/internetowe znajomości wychodzą na cos pozytywnego. Nie wiem na jak dlugo to będzie, nie wiem co bedzie dalej ale to forum zaczeło coś co trwa do dzis dzien. Dzięki ci za to :P:D Chce powiedzieć Vexxowi, upartemu, kochanemu opakowi - jesteś moim kochaniem, wierze w Ciebie bardziej niz w siebie, buzi kochanie :*

Pozdro Ja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

gratuluję, duzo szczescia życze...

ja wlasnie ku**a chyba chce umrzec, bo moja dziewcyzna z ktora sie rozstalem po 9 miesiacach tydzien temu spotyka sie juz z jakims frajerem, ku**a a tak ją kocham, ona mowi to samo.... ja pi****e, chyba nie mam po co zyc ;/ ale to niewazne... tak mi sie zebralo na sentyment po tym jak rpzecytalem tą historyjke.. heh

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja wlasnie ku**a chyba chce umrzec, bo moja dziewcyzna z ktora sie rozstalem po 9 miesiacach tydzien temu spotyka sie juz z jakims frajerem, ku**a a tak ją kocham, ona mowi to samo.... ja pi****e, chyba nie mam po co zyc ;/ ale to niewazne... tak mi sie zebralo na sentyment po tym jak rpzecytalem tą historyjke.. heh

“przychodzi w życiu człowieka czas, kiedy dźwiga krzyż naciągnięty bólem, cierpieniem, marzeniami, brakiem radosnych perspektyw. Często ten krzyż go przygniata. Ciężko jest wtedy wstać i znaleźć sens dalszej egzystencji. Ale ja Ci mówię. Wstań i walcz. To Twoje życie. Twój największy skarb.” slowa Marka Piotrowskiego. wez sobie do serducha to, a nie pi******z glupoty takie.

btw. gratuluje Macia heh :D oby tylko sie nie spierdolilo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powodzenia Wam życzę !

Vexx pojebał forum bo się chu***a zrobiła, nie ma z kim pogadać, pospierać się, wymienić argumenty, gdzie te czasy pytam się ja ku**a jego mać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kiedys kiedys kiedys... :sleep: tak naprawde, to sami sobie tworzycie to "kiedys" poprostu zalezy od podejscia. Jak sie odrazu podchodzi do tematu z z podejsciem, ze kiedys bylo gitara a teraz ch****o, to inaczej nie bedzie dla Was.. a poza tym, przez te pare lat forum stalo sie popularniejsze i duzo nowych ludzi odwiedza to miejsce.. niejstety sporo jest takich ludzi, kotrzy nie powinni sie tutaj znalesc, ale co zrobic ? trza to zaakceptowac, albo zamknac w pizdu forum i zrobic prywatne, selekcjowane :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+