Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Już nie to samo


Grzechuu

Już nie to samo!  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy palenie was jeszcze kopie czy nie?

    • Tak
      78
    • Troche
      32
    • Nie
      5


Recommended Posts

Witam chodzi o to że porostu nie mogę się zjarać tak jak kiedyś(pale 2 lata codziennie z drobnymi lukami)Wczoraj zamotał sobie płytke i sam ją spaliłem i kiepsko,niby coś czuje ale to juz nie to co kiedys..:(:(

Pewnie zaraz będziecie pisali że to wina towaru lecz jest bardzo dobry..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A tam, ja palę 7 lat i dla mnie żeby się skopcić styka tygodniowa przerwa. Oczywiście czasami kilka dni później znowu trzeba odstawić na chwileczkę by się znowu dobrze zakałapućkać... Nie wiem jak to jest z dłuższymi przerwami, ale podejrzewam, że taki nawet miesięczny detox może ostro wyczyścić ciało i umysł.

"Chodź nigdy nie jest dość to czasem robię przerwy.. kto nigdy ich nie robi ten szybko traci nerwy"

czas na bata... :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 lata później...

Marihuana nie wywołuje na siebie tolerancji, co więcej, wywołuje tolerancje odwrotną. Tylko nie należy zapominać o jednym - czas półtrwania to ok. 48h (po tym czasie rozwiązują się większość wiązań między THC, a receptorami). Oczywiście sytuacja może się dynamicznie zmieniać, jeżeli znacznie wykraczamy poza rozsądne ilości. Nie liczcie więc na tolerancje odwrotną, jak palicie non stop. Ze wszystkim trzeba mieć umiar..

Zauważyłem za to swego rodzaju tolerancję psychologiczną. Jak jesteśmy często na haju, to psychika się dostraja. Stąd też zaawansowani palacze nie mają problemów by wykonywać codzienne rzeczy pod wpływem .

Przy okazji dodam że każde palenie wywołuje u mnie dobre doznania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+