Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wykryją u ciebie narkotyki nawet jak nie brałeś


Mechu

Recommended Posts

Moim zdaniem jest jedno wyjście. Kupić ak 47 u ruskich po czym udać się na Wiejską i rozstrzelać co do jednego to by na pewno coś zmieniło. Tylko oczywiście nie jedna osoba tylko więcej. No chyba że uzbierać z tysiąc osób i po prostu wpie..... się do sejmu z pałami i lać. To by było coś ale teraz nie ma ludzi do rewolucji. Bo powiedzmy sobie szczerze samo gadanie tu nic nie zmieni tu pozostało użyć siły fizycznej niestety.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masakra jakaś.

Z Polski robi się coraz większe pośmiewisko przez te rządy.

Dopiero za 5 lat zorientują się, że większe zyski przyniesie częściowa legalizacja niż coraz to nowsze pomysły jak wykryć " śladowe ilości narkotyków ".

I tutaj nasuwa się pytanie dlaczego ludzie uciekają z Polski.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja popieram pomysl z zamachem stanu ;) Nic nie zmieni sie w Polsce tak szybko, jak zmieniloby sie po rewolucji.

Eh walnijcie sie wreszcie w łeb. Ten pomysł jest tak głupi że co sie przewija to z krzesła spadam. Jak ma się zamach stanu do uzdrowiającego zioła które dał nam Jah żeby umocnić nas w pokoju i zgodzie? Samym takim gadaniem popieracie tych którzy mówią o kłamstwo na temat palenia...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Eh walnijcie sie wreszcie w łeb. Ten pomysł jest tak głupi że co sie przewija to z krzesła spadam. Jak ma się zamach stanu do uzdrowiającego zioła które dał nam Jah żeby umocnić nas w pokoju i zgodzie?

Chyba poczucie humoru szwankuje. Zamach stanu to wkręt, chyba tylko Ty tutaj wziąłeś to na poważnie. Poza tym argumenty o charakterze religijnym nie do każdego docierają. Do mnie np. nie. Zioło jest wynikiem ewolucji. Ot powstała taka roślina, a człowiek ją udoskonalił poprzez krzyżowanie. Korzystamy z niej, tak samo jak ze zboża, czy rzepaku :P

A żeby napisać coś na temat. Ciekawe, co będzie, jak wykryją śladowe ilości thc albo nitrocelulozy? Czy będzie to problem, jeśli wytłumaczymy się na zasadzie "byłem w Czechach i tam zapaliłem", albo " byłem w Szkocji na wsi i strzelałem do puszek". Przecież to jest paranoja. Dawniej przedstawiano wizję Orwella jako coś złowieszczego, ale niezupełnie realnego. Dziś jego wizja staje się rzeczywistością. Wszechkontrola!!! Boję się, że kwestią kilkunastu lat jest przymusowe chipowanie ludzi, pod pretekstem tzw. "bezpieczeństwa".

Nie mamy Wolności Osobistej, nie mamy Wolnego Rynku, nie mamy Wolnego (suwerennego) państwa i większość to popiera! Niewolnikom dobrze w niewoli. Problem w tym, że demokracja to tyrania większości nad mniejszością i jeśli większość chce być niewolnikami, mniejszość również ganiana jest tym samym batem, co większość. W demokracji uznaje się, że większość ma prawo terroryzować mniejszość. Smutne, ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+