Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Wykryją u ciebie narkotyki nawet jak nie brałeś


Mechu

Recommended Posts

Przeczytajcie sobie. Ma być legalizacja a jest coraz gorzej! Nie dość, że nie można sobie w spokoju zapalić, to może się okazać, że niebawem będziemy traktowani jako margines społeczny. Wszędzie badania. Paliłeś? To nara. Społeczeństwo nie akceptuje palaczy, jeśli to się nie zmieni to będzie ciężko.

Może i trochę przesadzam, ale szlag mnie trafia jak widzę takie "super" inwestycje. Jeśli chodzi o nikomu do szczęścia nie potrzebne urządzenia to zawsze mamy je jako 'pierwsi na świecie', a to co naprawdę by się przydało to już nie ważne
 http://www.podziekujpremierowi.pl/

(tutaj można znaleźć świetnie wyrażające moje myśli podziękowanie dla Pana Premiera, co prawda w innym kontekście, ale o to samo chodzi ).

 
 
 
Wykryją u ciebie narkotyki nawet jak nie brałeś
 
Urządzenie do wykrywania śladowych ilości narkotyków - na tyle czułe, że wykryje czy ktoś przy tobie zażywał narkotyki. Przenośny skaner do prześwietlania bagaży czy wyrzutnik pirotechniczny - to tylko kilka z urządzeń, które od dziś mają do dyspozycji służby ochrony warszawskiego lotniska Okęcie.
Sprzęt przekazany na użytek Straży Granicznej i Służby Celnej został zakupiony przez wojewodę mazowieckiego za 1,2 mln złotych. Zdaniem wojewody urządzenia tego typu bardzo się przydadzą podczas obsługi wielu zagranicznych gości, którzy w przyszłym roku przylecą do Warszawy w związku z przewodnictwem Polski w Unii Europejskiej. - Spektakularne wydarzenia polityczne podnoszą też spektakularność ewentualnych zamachów terrorystycznych. Musimy być na to przygotowani - mówi wojewoda Jacek Kozłowski.
 
Jednym z ciekawszych urządzeń jakie znalazły się na Okęciu jest tzw. Itemiser czyli pierwszy na świecie detektor śladowych ilości narkotyków i materiałów wybuchowych. Mimo niebywale skomplikowanej budowy urządzenie obsługuje się za pomocą kilku przycisków.
 

Itemiser składa się z dwóch części. Pierwsza to tzw. probierz czyli mini odkurzacz, który po przyłożeniu do ubrania osoby kontrolowanej, przez kilka sekund zasysa próbkę. Następnie próbka zostaje zdjęta z odkurzacza i umieszczona w tzw. deforberze, który sprawdza czy z naszej odzieży nie zostały pobrane cząsteczki substancji zakazanych prawem. Wynik wyświetla się na ekranie monitora po siedmiu sekundach - Technika użyta do detekcji polega na spektrometrii wolnych jonów w pułapce - mówi Leszek Uljasz ze służby celnej.
 
Urządzenie jest na tyle czułe, że wykryje jony marihuany nawet wtedy gdy nasze ubranie miało kontakt z dymem tego narkotyku np. na dyskotece. Jak zapewniają celnicy wystarczy, że podróżny miał styczność z substancjami zakazanymi w ciągu ostatnich dni, a Itemiser na pewno zidentyfikuje widmo ich cząsteczek.
 
Kolejnym urządzeniem przekazanym straży granicznej jest zestaw łączności bezprzewodowej, który jest wyposażony w tzw. mikrofon kostny umożliwiający przekazywanie informacji odbieranych z drgań kości czaszki. Zestaw będzie wykorzystywany przez strażników podczas przebywania wśród pasażerów (np. w samolocie) ponieważ zapewnia prawie niezauważalną komunikację pomiędzy funkcjonariuszami.
 
Oprócz niewykrywalnych słuchawek i odkurzacza do wyrywania narkotyków Okęcie wzbogaciło się jeszcze o przenośny rentgen, który prześwietli każdy bagaż oraz wyrzutnik pirotechniczny. Działko zostało skonstruowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii wojskowych. Głównym zadaniem urządzenia jest neutralizacja ładunków wybuchowych. Wyrzutnik posiada laserowy celownik oraz szeroką gamę pocisków pozwalających na niszczenie podejrzanych ładunków ze znacznej odległości.
 
Wojewoda mazowiecki zapowiada, że to nie koniec prezentów dla Okęcia. W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami europy w piłce nożnej na lotnisku w przyszłym roku pojawi się jeszcze więcej nowoczesnego sprzętu. Straż graniczna na razie nie chce zdradzić, czy poprosi wojewodę o zakup skanerów "rozbierających" pasażerów. Jeżeli tak, to możemy być pewni, że przed obsługą lotniska nic się nie ukryje. Skaner pokaże każdy schowany w ubraniu lub ciele przedmiot. Oprócz tego na ekranie monitora będzie widać silikon, kolczyk w pępku i intymne części ciała.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,126765,7481163,Wykryja_u_ciebie_narkotyki_nawet_jak_nie_brales__WIDEO_.html

Link to comment
Share on other sites

A ja powiem tyle że takie zarządzanie w tym państwie doprowadzi do jego upadku. Chodzi mi tu o wszystkie te pomyłki rządzących jak np. właśnie wydawanie pieniędzy na pierdoły bo od takich dupereli się zaczyna. Obawiam sie że z taką Polityką ten kraj zniknie z mapy jeszcze w tym stuleciu.

Link to comment
Share on other sites

zatkali mnie ku**a , nie wiem co powiedziec . Drugiego tak pojebanego kraju chyba nie ma , jedynym rozwiazaniem jest sie gdzies przeprowadzic , bo po ch*j zyc w panstwie gdzie nawet nie mozesz podrozowac , wielkie akcje o "zabojcze narkotyki " , Tylko w Polsce ...

Link to comment
Share on other sites

Chore.

Polska staje się państwem totalitarnym. Stopniowo cała Unia takim będzie (nie chodzi o narkotyki li tylko, ale o coraz szerszą kontrolę na prywatnymi aspektami życia ludzi w ogóle), ale my zdecydowanie prowadzimy. Ale cóż, takie uroki demokracji. Głupia władza jest efektem głupoty Narodu. Przyznać się, ilu z Was dało się uwieść bajerantom z PO?

Nawiasem mówiąc czytam właśnie książkę "Wolność pod ostrzałem" Rona Paula ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Ron_Paul ). Dziś wielu mówi, że to co on głosi to utopia (jest bardziej radykalny niż nasza, polska Unia Polityki Realnej - naprawdę!), tymczasem on głosi Wolność, którą USA miały na początku swego istnienia. Ojcowie Założyciele Stanów tak skonstruowali Konstytucję, by każdy był wolnym człowiekiem. Dziś Stany są niemal całkowitym zaprzeczeniem tego, co stworzyli Jefferson i inni. Zwróćcie uwagę na to, ilu ludzi w USA popiera (zarówno głosem jak i pieniędzmi) powrót do wolnościowych korzeni USA. Ja marzę o tym, żeby w Polsce ludzie myśleli podobnie i popierali partię o wolnościowym programie. Niestety w zbiorowej świadomości Polaków tkwi niewolnicze przeświadczenie, że to państwo ma dać, zapewnić, zagwarantować, zabezpieczyć, wyleczyć, nakarmić itd. Niewolnicy nie chcą Wolności, bo Wolność nierozerwalnie wiąże się z odpowiedzialnością za swoje wolne, suwerenne życiowe decyzje, a niewolnicy nie lubią ponosić odpowiedzialności, wolą zrzucić ją na państwo. Dlatego Polacy wybierają takie władze, które się nimi "opiekują" budując państwo - klatkę zbudowane krat idiotycznych przepisów prawa.

Sory, że się rozpisałem, ale ten artykuł mnie po prostu zglebił! Niewolnicy wybrali władzę, która ukradła im pieniądze na sfinansowanie narzędzi represji. Czyż nie jest to idealną groteską? Ja wymiękam!

A pozycję Rona Paula szczerze polecam wszystkim zwolennikom Wolności. Przeciwnikom też, aby wiedzieli, o co chodzi nam - domagającym się Wolności.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+