Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

"Po marihuanie nawet kilka miesięcy nie można prowadzić samochodu"


weeed

Recommended Posts

Widze że wszyscy jadą ze mna do czech to gdzie sie zbieramy? haha..Jeszcze wróce do tematu..hmm Ciekawe czy jak by osoba siedziala w towarzystwie osoby palącej marihuane i wzieli ja na test to tez by ujebali pewnie...W sumie jestem pewien ze wykryje THC bo juz nie jedna osoba sie ujbała oparami..jak sie palilo wieksze ilości i robiło sie komore w pokoju xD I TO MNIE NAJBARDZIEJ ROZWALA! Bo powiedzmy nawet komuś kto o tym nie wie podarujemy troche THC do organizmu bez jego wiedzy i za co on jest winny -dodaje jak by jechal samochodem....jeszcze wykaze mu po miesiacu..załosne..hahaha Jak mnie kiedyś trafi takie cos..zwiazane z testami to ja im powiem swoje zdanie.."Panowie..albo bedzie jakas skala albo ja moge napluć na maske auta i sobie zbierajcie - jak Wy chamsko to ja TEŻ! "

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@ Sen-C

Świetna sygnaturka. Rispekt! Thomas Jefferson to w ogóle był niesamowity gość. Był rolnikiem (z urodzenia, lecz zdobył wykształcenie) i dobrze rozumiał, że państwo nie może nadmiernie ingerować w życie ludzi. Miał łeb na karku. Marzę, żeby współcześni politycy byli tak mądrzy jak on. To jest właśnie prawicowy, tzw. klasyczny liberalizm. Dlatego popieram taką, a nie inną partię :)

Jak czytam tego typu niusy, to mi się do Polski nie chce wracać. Totalna, a wręcz totalitarna paranoja! Po małym bluncie większość ludzi spokojnie może prowadzić auto, tak samo jak po 1-2 piwach. Nie upośledza to zdolności psychomotorycznych w stopniu uniemożliwiającym prowadzenie pojazdów, czy obsługę maszyn. Zgadzam się z przedmówcami, że wypadałoby określić jakiś rozsądny limit, żeby eliminować kierowców na totalnej bace czy na poważnym "gazie". A najlepiej dać pierwszeństwo testowi trzeźwości polegającemu na wykonaniu zestawu ćwiczeń, bowiem u jednego 1 promil to tyle co nic, a u innego to już stan upojenia. Każdy organizm jest inny. Podobnie z ziołem. Znam takich, co po 3 machach zasypiają i takich, dla których 3 machy to przystawka przed daniem głównym :)

Ale to, co piszę to rozumowanie zdroworozsądkowe, a to, co mamy w "Rzeczy Podło-litej" to idiotyzm niewyobrażalny.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+