Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

od 365 dni pale codziennie, a Wy?


Agricola_ae

Recommended Posts

Siema! Od pewnego czasu nurtuję mnie jedno pytanie, otóż- palicie codziennie? Ja tak, od stycznia tamtego roku jestem zbakany codziennie... standardowe szkło, frygane działo, wiadro czy blant, nie ważne jak ważne, że ze skutkiem wprowadzenia THC do organizmu ; D Dziwnie się z tym czuje bo z jednej strony uwielbiam jarać, pale w gronie ziomków lub sam ale zawsze na palenie włącznie z fazą przeznaczam określony czas. Lecz czuję, że jestem uzależniony... tak jestem na pewno i nie jest mi z tym dobrze. Chyba czas coś zmienić.

A Wy, jak sobie z tym radzicie?

Właśnie dziś nie paliłem cały dzień i teraz pod wieczór "mam głoda" próbuje zabić czyms czas i pisze temat : )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja nie miałem nigdy tak, że paliłem co dziennie. W ostatnim czasie od września do prawie końca listopada 1-3 razy/ paliłem (najczęściej w weekendy), już pod koniec listopada do tego trybu się na tyle przyzwyczaiłem, że w weekend chociaż raz musiałem przysmolić. Ale ostatnio zrobiłem sobie 3tyg. przerwę, w piątek zapaliłem, teraz robię sobie 2 tyg. przerwy :) i myślę jeszcze przez styczeń ograniczać się, a później na feriach dać nieco czadu :] Raczej nie mam problemów z robieniem sobie przerw, tylko czasem pozostaje to właśnie przyzwyczajenie :) I po tych 2 mc nie czułem się w 100% formie jeżeli chodzi o koncentrację, ale już po 2 tyg. przerwy czułem że wszyastko jest w normie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja paliłem non stop, dzień w dzień a obecnie jestem na 2 tygodniowym detoxie ;)

Ja z reguły to mam tak że pali jakiś okres dzień w dzień,później nadchodzi przerwa(czasem krótsza,czasem dłuższa) i później znów dzień w dzień.Ostatnio zrobiłem sobię taką przerwę po to żeby lepiej thc działało na organizm.Jak się długo pali trudno jest się upalić tą samą ilością którą na początku byłeś upizgany.Teraz nadchodzą święta i sylwester więc trudno będzie nie palić :P ''Nigdy nie jest dość to czasem robię przerwy,kto nigdy ich nie robi ten szybko traci nerwy'' :-]

A tak w ogóle ziomek to ładne musisz mieć zdrowie i płuca żeby jarać tyle czasu :P

Zielonych Świąt :-]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Yo. Ja tak jak wyżej napisałem pale od ok. roku dzień w dzień i ciągle upalam sie tą sama ilością ;D kiedy zacząłem przygodę z MJ chyba w 6 podstawówki upalałem się dosłownie jednym buhh'em. Oczywiście od czasu pierwszego kontaktu z Mj do zeszłego roku paliłem raz na pół roku, kiedy to moje towarzystwo znacznie starsze jarało dzień w dzień... Dziś jestem w posiadaniu BARDZO słabego materiału (właściwie to liście przy topowe) i wystarczy mi 2-3 buchy i jestem upalony ,także "

Jak się długo pali trudno jest się upalić tą samą ilością którą na początku byłeś upizgany"
mnie nie dotyczy ;D
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze widać ze jesteś młodym Jaraczem z rozkminą początkującego palacza co tu dużo pisać chyba każdy tutaj wie jak działają konopie i jakie mają właściwości te pozytywne i negatywne do tych negatywnych należy uzależnienie psychiczne jesteś uzależniony psychicznie ? ziomek co jest z tobą to jak chcesz palić czy niechżesz a nie możesz przestać wkręciło ci się ze nie możesz przestać? tak właśnie uzależnia się psychicznie jak nie chczesz palić to po co palisz ? chyba ze lubisz to pal twój wybór twoje Zycie zrób sobie przymusową przerwę i zobaczysz jaka wkręt chyba ze sobie nie radzisz to się zgłoś o pomoc na pewno mili ludzie ci pomogą w jakiś sposób zaradzić całą tą sytuacją heheheh :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+