Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Mózgowe Porażenie & Epilepsja


Sokol91

Recommended Posts

Prosiłbym o konkretne wypowiedzi ludzi, którzy mają z tym doświadczenie bądź wiedzą coś na ten temat. Krótko napiszę, bo historia jest zbędna. Jeżeli jesteś po prostu palaczem i przeczytałeś w internecie co nieco, to proszę byś się nie wypowiadał, bo nie liczę na zbędną dyskusję. Czy konopie są skuteczne w leczeniu mózgowego porażenia ruchu, mowy itp., powyższa choroba tyczy się znajomej mi osoby, która również bierze leki na epilepsję typu depakine chrono i jeszcze jakiś uspokajający, więc skoro konopie są skuteczne w walce z epilepsją to czy nie będą złym lekarstwem dla osoby z mózgowym porażeniem? Oczywiście zamierzam przedyskutować ten temat również z lekarzami, którzy znają się na tym fachu. Proszę o konkretne doświadczenia. Osoba chora jest od urodzenia. Czy taka terapia by coś dała?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o epilepsje to ci nie pomoge i nie wiem czy palenie moze na to pomoc tu musisz spytac lekarza natomiast jesli chodzi o porazenie to sam musisz zobaczyc. Maria zmniejsza teoretycznie napiecie miesniowe i przyniesie ulge przykurczą(jesli są), napewno pomoże samemu radzeniu sobie z choroba, chory bedzie czol ulge ale to juz musisz dobierac odpowiednie odmiany zwyklly maczany skun raczej nie da takich efektow jak medyczna odmiana z hodowli, wiadomo tez ze nie mozna generalizowac wszytkich bo kazdy inaczej reaguje na baczke. Spróbuj sam ocen czy cos sie zmienia czypomaga czy nie.. zaszkodzic raczej nie zaszkodzi ale oczywiscie nie dawaj mu odrazu calego wiadra do sciągnięcia bo po tym nawet zdrowy odleci... ale mowie nie wiem jak to odniesc do epilepsji i nie zaryzykuje stwierdzenia, że nie dostanie ataku. Naukowcy juz wymyslaja leki oparte na thc lecz ta nauka dopiero raczkuje i raczej takich lekow w Polsce nie dostaniesz...

Link to comment
Share on other sites

Nie będę eksperymentował, póki nie zaczerpnę rady lekarza, który się w tym specjalizuje. Poza tym - bardziej forma ciastek, niż palenie, bo osoba ta nie mówi, potrafi tylko reagować i cały dzień siedzieć w jednym miejscu i się bawić czymś wykonując przy tym ruchy i coś bełgocząc.

Link to comment
Share on other sites

Związki aktywne zawarte w konopiach mają działanie antykonwulsyjne. Nie będę dalej tego rozwijał, bo nie lubię pisać głupot, ale co do tego stwierdzenia jestem pewien. Poczytaj, jest sporo materiałów. Wystarczy znać angielski.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+